Brat Jude Bellinghama również może trafić do Borussii Dortmund!

Już niebawem Jobe Bellingham może pójść w ślady swojego starszego brata. Zainteresowanie nastolatkiem z Birmingham City wykazuje bowiem Borussia Dortmund!

Jude Bellingham już od momentu przeprowadzki na Signal Iduna Park stał się wiodącą postacią w barwach Borussii Dortmund. 18-latek trafił do BVB z Birmingham City za 23 miliony euro i od lipca zeszłego roku w żółto-czarnych barwach rozegrał już 60 spotkań. Postawa młodego Anglika bardzo podoba się władzą klubu, więc ci zainteresowali się… jego bratem!

Zobacz również: Oficjalnie: Matty Cash otrzymał polskie obywatelstwo!

Mowa o dwa lata młodszym od Jude Jobe Bellinghamie. Młodszy z braci również stawia pierwsze kroki w piłkarskiej karierze w Birmingham i jest uznawany za wielki talent. W tym sezonie w Premier League 2 zaliczył 5 występów i zdobył w nich 3 gole. Warto jednak zaznaczyć, że Jobe ma zaledwie 16 lat, a już dwukrotnie zasiadał na ławce pierwszego zespołu występującego na co dzień w Championship. Wszystko działo się jednak przed jego szesnastymi urodzinami! O szczegółach ewentualnej transakcji nic jeszcze jednak nie wiadomo, jednak sprawa wygląda na rozwojową i wystarczy trochę poczekać na konkrety.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem