Bracia Teles i „kNgV-” stworzyli wspólnie nową drużynę

Utworzenie ekipy braci Telles oraz "kNgV'a" w końcu zostało potwierdzone. Drużyna składa się z samych Brazylijczyków i będzie nosić nazwę O PLANO.

O stworzeniu nowej brazylijskiej drużyny mówiło się już od bardzo dawna. W grudniu Vito „kNgV-” Giuseppe wylądował na ławce rezerwowych MiBR, a w styczniu Henrique „HEN1” Teles został odsunięty od składu FURIA. W podobnej sytuacji był również brat „HEN1’ego” – Lucas „LUCAS1” Teles. Problemem, który opóźnił powstanie nowego tworu były kontrakty, które wiązały całą trójkę z ich byłymi pracodawcami.

Zobacz również: Zmiany na liście uczestników BLAST Rising. MAD Lions z zaproszeniem

Pierwotnie drużyna miała występować pod banderą MiBR, jednak negocjacje z legendarną organizacją nie miały planowanego finału. Z tego powodu zespół zdecydował się na stworzenie niezależnego projektu pod nazwą O PLANO. Debiut nowego tworu już za nami – ekipa „HEN1’ego” walczy o awans do cs_summit8 i dotarła do ćwierćfinału ostatniego etapu otwartych kwalifikacji.

Drużyna O PLANO prezentuje się następująco:

  • Henrique „⁠HEN1⁠” Teles
  • Lucas „⁠LUCAS1⁠” Teles
  • Vito „⁠kNgV-⁠” Giuseppe
  • Vinicius „⁠vsm⁠” Moreira
  • Leonardo „⁠leo_drk⁠” Oliveira
  • Alencar „⁠trk⁠” Rossato – rezerwowy

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem