Borussia Dortmund chce ściągnąć polskiego bramkarza. 20 milionów euro!

Niegdyś polskie trio, dziś Łukasz Piszczek, zaś w następnym sezonie możemy pierwszy raz od kilkunastu lat nie mieć żadnego piłkarza z Polski w Borussii Dortmund. Ten stan rzeczy jednak może ulec zmianie, bowiem na celowniku BVB znalazł się pochodzący z kraju nad Wisłą golkiper.

W środowy wieczór żółto-czarni rozpoczną zmagania w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, gdzie mierzyć się będą z Sevillą FC. Tego dnia o klubie z Signal Iduna Park w mediach mówiło się jednak nie tylko w kontekście spotkania 1/8 finału, ale także transferów. Do Dortmundu przymierzany jest bowiem polski bramkarz z Serie A.

W orbicie zainteresowań Borussii Dortmund znalazł się Bartłomiej Drągowski z Fiorentiny.

O możliwych przenosinach z Włoch do Niemiec reprezentanta Polski poinformował na Twitterze znany z dobrej orientacji na rynku transferowym włoski dziennikarz, Nicolò Schira. Zdradził on, że Fiorentina obecnie pracuje nad przedłużeniem umowy z Polakiem do 2025 roku, ale zainteresowanie wyrazić miał klub z Dortmundu. Żółto-czarni mieli nawet usłyszeć cenę, jaką spodziewałaby się otrzymać „Viola” za Drągowskiego – to 20 milionów euro.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem