Boombl4 wolnym agentem. Kontrakt z Na’Vi wygasł

Kirill "Boombl4" Mikhaylov będzie mógł poszukiwać pracodawcy na własną rękę. Kontrakt Rosjanina wygasł, a ten stał się tym samym wolnym agentem.

Pod koniec pierwszej połowy 2022 roku kariera Kirilla „Boombl4” Mikhaylova bardzo mocno wyhamowała. Rosjanin miał problemy prywatne – został między innymi oskarżony przez swoją ówczesną żonę o nałóg narkotykowy, a szum wokół jego osoby wpłynął również na jego karierę. Pod koniec maja został on bowiem odsunięty od składu Natus Vincere i na rezerwie przesiadywał aż do dziś.

Zobacz również: Grashog przesunięty na ławkę rezerwowych w HONORIS

Mówiło się, że „Boombl4” może trafić do G2 Esports, jednak finalnie strony nie osiągnęły porozumienia. Po półrocznej przerwie gracz w końcu będzie mógł powrócić do gry, a to wszystko przez fakt iż został wolnym agentem. Wraz z końcem 2022 roku jego kontrakt z Na’Vi wygasł, co oznacza, że nowego pracodawcy będzie mógł poszukiwać na własną rękę. Na ten moment przyszłość byłego in-game leadera Na’Vi nie jest znana, jednak sporo mówi się o tym, że ma on stanąć na czele dywizji CS:GO w BetBoom Teamie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem