Bonusy bukmacherskie & Bukmacher bez depozytu

Promocje i bonusy bukmacherskie to dziś równie ważna zakładka na stronie internetowej każdego legalnego bukmachera online, jak ta z ofertą dostępnych dyscyplin i proponowanych zakładów. Wielu graczy przyznaje, że często to właśnie ona decyduje o wyborze danego operatora. Nie ma co się dziwić – wykorzystując promocje bukmacherskie każdy ma szansę na otrzymanie dodatkowych środków, za które będzie mógł postawić swoje szczęśliwe kupony. Bonusy bukmacherskie bez depozytu pozwalają na rozpoczęcie zabawy. O ile doświadczeni typerzy nie mają problemu ze zrozumieniem zasad, które obejmują bonusy, o tyle początkujący mogą czuć się zagubieni.

W naszym poradniku znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Oto najlepsze oferty bukmacherskie, które dostaniesz u legalnych bukmacherów online w Polsce. Operatorzy prześcigają się w pomysłach, oferując różne rodzaje bonusów. Od bonusu powitalnego, poprzez bonusy bez depozytu i bonusy od depozytu, po zakłady bez ryzyka na wybraną ofertę, cashback czy darmowe powiększenie osiągniętej wygranej. Przyjrzeliśmy się dwóm bukmacherom – LV Bet i Noblebet. To właśnie u nich znajdziesz najbardziej atrakcyjne bonusy, dzięki którym masz szansę na jeszcze wyższe wygrane!

Co to jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu, czyli inaczej freebet czy darmowy zakład. Najprościej można go określić jako określoną pulę środków otrzymanych od bukmachera, za którą gracz postawi zakład w serwisie. Typer dostanie ją za wypełnienie jakiegoś warunku, ale nigdy za wpłatę własnego depozytu. Warunkiem tym może być na przykład rejestracja konta w serwisie.  Musisz wykonać określony obrót czy postawić kupon wykorzystując promocje. Często też otrzymasz bonusy bukmacherskie bez depozytu dla nowych graczy korzystających z mobilnej aplikacji bukmachera. Dziś aplikację posiada każdy najlepszy operator.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Po spełnieniu określonych warunków bukmachera, bonus bez depozytu automatycznie znajdzie się na Twoim koncie. Aby rozpocząć typowanie nie musisz zasilać konta ani nawet posiadać na nim środków finansowych. Postawienie kuponu nie wiąże się z ryzykiem. Kwota bonusu bez depozytu nie osiąga rekordowo wysokich kwot, bo wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Niezależnie od kwoty masz szansę na wygraną. To świetny sposób na postawienie kuponu. Ryzykowne rynki, wysokie kursy – przy odrobinie szczęścia i umiejętności nawet mały bonus bez depozytu pozwoli na wysoką wygraną!

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu?

Tego typu bonusy bukmacherskie znajdziesz praktycznie u wszystkich bukmacherów online. Pamiętaj, aby sprawdzić legalność każdego operatora, z usług którego chcesz skorzystać. Zalecamy korzystanie wyłącznie z zakładów oferowanych przez legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Pamiętaj też, aby za każdym razem sprawdzić szczegółowe warunki promocji, które określa regulamin.

Oprócz otrzymanej kwoty bonusu zwróć też uwagę na wysokości kursów czy warunki obrotu. Nic Ci nie mówią te pojęcia? Spokojnie, zaraz wszystko wyjaśnimy. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu teoretycznemu będziesz mógł postawić swój szczęśliwy kupon na piłkę nożną, hokeja czy koszykówkę, a przede wszystkim wygrać wysoką wygraną.

Obrót bonusem

Warunek, który zdecydowanie jest najważniejszy, dotyczy obrotu bonusem. Z punktu widzenia typera opłaca się, aby był on jak najniższy. Dlaczego?  Bo im jest on niższy tym będziesz miał większe szanse na wygraną. Obrót oznacza kwotę, za którą musisz zagrać. Jeśli wygrana będzie wynosiła 100 zł, a obrót x 1 będziesz musiał zagrać za 100 zł. Przy obrocie wynoszącym x 4 zaś będziesz musiał zawrzeć zakłady o wartości aż 400 zł. Dopiero po wykonaniu określonego w regulaminie warunku będziesz mógł wypłacić wygraną nagrodę na swoje bankowe konto; przed jego wykonaniem opcja ta będzie zablokowana.

Kurs

Tu doszliśmy do kolejnego ważnego warunku, a dokładniej kursu, jaki musi znaleźć się na kuponie promocyjnym. Najczęściej bukmacherzy określają dwie wartości – kurs całkowity kuponu oraz kurs pojedynczego wydarzenia. To od tych wartości zazwyczaj zależy ilość zdarzeń, które muszą znaleźć się na kuponie. Tu znów szukaj najniższych wartości. Czasami może okazać się, że wystarczy postawić tylko jeden zakład, aby wypełnić ten warunek. Może też okazać się, że kupon ze znacznie wyższym kursem będzie wymagał postawienia dwóch zakładów, bo postawienie jednego, będzie obarczone znacznym ryzykiem.

Określonym przez bukmachera ogólnym kursem kuponu online jest minimum, na które może być wystawiony kupon promocyjny. Spełnienie tego warunku powoduje też, że będziesz realizował określony obrót bukmacherski. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia zaś oznacza dokładnie to samo, co wcześniejszy kurs, z tą różnicą, że odnosi się do pojedynczego zdarzenia, które umieścisz na kuponie. Oznacza to, że każde zdarzenie, np. mecz będzie brane pod uwagę osobno i będzie musiało spełnić ten warunek. Zakłady na kuponie nie mogą więc zejść poniżej określonego poziomu, ale może być powyżej.

Czas realizacji bonusu bez depozytu

Kolejnym czynnikiem, który musisz wziąć pod uwagę analizując bonusy bukmacherskie, jest czas realizacji bonusu bez depozytu. Określony przez bukmachera termin jest ostateczny i nie można go przekroczyć. W innym przypadku będzie to oznaczało najpierw blokadę, a później stratę bonusu i uzyskanych dzięki niemu dodatkowych środków. Określony czas to termin, w którym musisz wypełnić wszystkie warunki. Dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić swoje wygrane na prywatne konto bankowe.

Konto bonusowe i depozytowe

Początkujący gracze mogą mieć problem ze zrozumieniem jeszcze jednej kwestii, a dokładniej  z pojęciami: konto bonusowe a depozytowe. Każde konto u bukmachera będzie podzielone na takie właśnie dwa konta. Całość środków, które przyznawane są w ramach promocji i bonusów, wpływa na to pierwsze. Nie jest ważne, jaki będzie to bonus (m.in. zakład bez ryzyka, bonus od depozytu, czyli od pierwszej wpłaty, cashback i inne). Na konto depozytowe zaś wskazuje wartość środków, które wpłaci do serwisu sam gracz za pomocą przelewów. Ważna różnica pomiędzy tymi kontami dotyczy możliwości wypłaty – z bonusowego trzeba najpierw wykonać określone warunki obrotu bonusem, a z depozytowego możesz zrobić to w każdym momencie.

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2020

Nie trać czasu i nie szukaj najlepszych bonusów bukmacherskich 2020 byle gdzie. Najlepsze oferują legalni bukmacherzy online! Jednym z nich jest LV Bet, który od kilku lat trzyma pozycję lidera na rynku online. Jego serwis jest bardzo dobrze znany doświadczonym typerom. To w jego serwisie możesz postawić kupony na około sześćdziesiąt różnych dyscyplina sportowych. Możesz wybierać – zakład pojedynczy czy zakład akumulowany. Długoterminowy czy na żywo. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie tym wyższą wygraną możesz dostać! Wykorzystując bonusy bukmacherskie masz szansę na jeszcze większe pieniądze. LV Bet oferuje jedne z najlepszych zakładów na polskim rynku oraz najlepsze bonusy bukmacherskie 2020. Nowym operatorem na polskim rynku, który od razu wyróżnił się wśród konkurencji, jest Noblebet. Sprawdziliśmy dokładnie, na co możesz liczyć wybierając tych dwóch operatorów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej nt. nowego bukmachera.

Legalny bukmacher LV Bet  – bonus bukmacherski

Wchodząc po raz pierwszy do serwisu internetowego LV BET możesz się zdziwić ilością oferowanych promocji i bonusów. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Najważniejsze, a może raczej najwyższe z nich, to bonusy powitalne, które otrzymasz na rozpoczęcie gry. To zarówno bonusy bez depozytu, jak i od pierwszego zasilenia konta. Jeśli założysz konto u bukmachera będziesz mógł skorzystać z dwóch rodzajów najpopularniejszych bonusów, ale w zdecydowanie ulepszonej wersji. Pierwsze bonusowe środki dostaniesz już za samą rejestrację do serwisu, a następnie na bonusy od pierwszej wpłaty, ale też kolejnej. Dzięki temu masz szansę na naprawdę duże pieniądze! Cała oferta bukmachera jest tak skonstruowana, że będzie mógł z niej skorzystać dosłownie każdy, bez względu na zasobność portfela.  Nie wahaj się i załóż konto u bukmachera LV Bet już dziś.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Bonus bez depozytu

Jak wspominaliśmy pierwsze promocyjne pieniądze, które wpłyną na Twoje nowo założone konto w LV BET, to bonusy powitalne.  Będą one dostępne od razu po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Pierwszy będzie to bonus bez depozytu. Na start dostaniesz 20 złotych. Co ważne za środki te będą miały status bonusowych i będziesz mógł jedynie postawić za nie kupon. Nie ma takiej możliwości, aby je wymienić na depozytowe i wypłacić na swoje bankowe konto. Abyś mógł skorzystać z bonusowych pieniędzy musisz najpierw wysłać maila do bukmachera na adres promocje@lvbet.pl. W tytule wpisz „Bonus bez depozytu”. Za otrzymane 20 PLN na zakłady będziesz mógł postawić kupon z co najmniej 3 wydarzeniami o kursie minimalnym 2.50. Aby wypłacić wygraną uzyskaną dzięki temu bonusowi trzeba obrócić środkami – obrót wynosi x 2, a minimalny kurs określony jest na 2.0. 

Bonus od depozytu

Znacznie większe pieniądze czekają na Ciebie po dokonaniu pierwszej wpłaty depozytu. Bonusy bukmacherskie, z których będziesz mógł skorzystać, oferują Ci różne kwoty. W zależności od wpłaty bonus od depozytu może osiągnąć maksymalnie 1000 zł. To właśnie tyle oferuje legalny bukmacher w ramach promocji „100 % od depozytu”. Minimum, które możesz dostać po dokonanej wpłacie, to 50 zł.  Oznacza to też, że jeśli twój pierwszy wpłacony depozyt będzie wyższy niż 1000 złotych, nie możesz liczyć na jego podwojenie. W takim przypadku otrzymasz wyłącznie maksymalną kwotę.

Bonus od pierwszej wpłaty wymaga też spełnienia kilku warunków. Aby otrzymać wygraną uzyskaną za bonusowe pieniądze trzeba postawić co najmniej 3 kupony kombinowane, z 3 różnymi wydarzeniami. Kurs kuponu nie może być niższy niż 2.50. Wszystkie uzyskane dzięki nim wygrane przed wypłatą na bankowe konto podlegają warunkowi obrotu. Wynosi on x 4, a kupony muszą opiewać na kurs nie mniejszym niż 2.0.

Bonus powitalny

LV Bet pamięta o wszystkich swoich klientach. Gracze, którzy nie dysponują tak bogatym portfelem również mogą liczyć na bonusy od pierwszego depozytu. To właśnie do nich kieruje swoją kolejną ofertę powitalną. Wystarczy, że wpłacisz depozyt wynoszący maksymalnie 50 zł, a kolejne tyle dostaniesz jako prezent. Oczywiście wysokość przyznanego bonusu od depozytu będzie zmieniać się w zależności od Twojej wpłaty.   Wystarczy, że wpłacisz nie mniej niż 10 zł i nie więcej niż 50 zł a bukmacher podwoi Twoją wpłatę. Pozostałe warunki promocji, w tym warunki obrotu, są identyczne, jak wcześniej opisywane. Bonus od depozytu nie aktywuje się automatycznie. Aby z niego skorzystać musisz wysłać do bukmachera wiadomość e-mail na adres promocje@lvbet.pl. W tytule trzeba wpisać „Bonus Powitalny”. 

Przywitanie w LV Bet trwa długo, bo nie tylko pierwszy depozyt zostanie nagrodzony, ale też drugi! Tym razem jego wartość jest mniejsza, bo wynosi 50% Twojej wpłaty. Kwota wpłaconego depozytu musi wynosić min 50 zł. Otrzymane pieniądze podlegają warunkowi obrotu, który wynosi x 3, po kursie wynoszącym co najmniej 2.0.

LV Bet – jak aktywować bonus bez depozytu?

Kupon za darmo? W LV BET to możliwe. Wykorzystując bonus bez depozytu w LV Bet możesz dostać 20 PLN na postawienie swojego szczęśliwego kuponu. Dzięki temu będziesz mógł wygrać realną gotówkę, którą będziesz mógł wypłacić lub przeznaczyć na dalsze typowanie. W serwisie tego legalnego bukmachera nie ma zastosowania kod promocyjny. W ofercie znajdziesz różne bonusy bukmacherskie, w ty

m bonus bez depozytu oraz bonus od depozytu, które aktywujesz poprzez wysłanie e-maila do obsługi. Bukmacher udostępnia adres promocje@lvbet.pl. Dopilnuj, aby wpisać odpowiedni tytuł i spełnić pozostałe warunki. Za każdym razem sprawdź więc regulamin promocji, aby dodatkowe środki nie przeszły Ci koła nosa.

Zakłady bukmacherskie Noblebet – bonus od Sir Richarda

Nowy bukmacher na rynku, nowoczesna oferta, ciekawe bonusy.  Legalny bukmacher Noblebet umożliwia skorzystanie z wyjątkowych ofert! W serwisie noblebet.pl czekają na Ciebie wyjątkowe promocje bukmacherskie, z których musisz skorzystać! Pierwsza to Pakiet Powitalny typu Premium. Dzięki niemu możesz dostać równowartość 1650 PLN. Pakiet ma trzy poziomy, a na każdym z nich masz szansę na inną wysokość bonusu. Pierwszy to klasyczny bonus od pierwszego depozytu. Noblebet oferuje podwojenie Twojej wpłaty do 800 PLN. Druga wpłata, którą dokonasz, znów będzie powiększona, ale tym razem o 50% i znów masz szansę na darmowe maksymalnie 800 PLN. W Noblebet dostaniesz też nagrodę za wpłatę trzeciego depozytu. Tym razem będzie to zakład bez ryzyka 100% ekstra, a dokładniej do 50 PLN na Sporty Wirtualne. Co zrobić, aby te pieniądze zasiliły właśnie Twoje konto?

Bonus do 1650 PLN na start
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Jak aktywować bonus?

Oczywiście pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się do serwisu bukmachera, czyli założenie konta. Dzięki temu aktywujesz bonusy powitalne. Następnym krokiem będzie wpłata pierwszego depozytu. Minimalnie możesz dokonać wpłaty w wysokości 10 PLN. Nie zapomnij na tym etapie zaznaczyć bonus z mnożnikiem, który będzie obowiązywał w stosunku do zdarzeń na kuponie, który postawisz. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi się równowartość wpłaty. Nie zdziw się, że będzie to mniej, niż wpłacisz. Zakredytowane zostanie bowiem 5% depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x 20. Tu znów musisz wykonać bardzo ważną czynność, a dokładniej aktywować na swoim koncie bonus z mnożnikiem. Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł postawić swój pierwszy kupon. Ten spełniający warunki promocji musi być kombinowany i zawierać co najmniej 2 zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 3.00 i minimalnym 1.30 na pojedyncze zdarzenie. Postawiony zakład kombinacyjny z pomnożonym kursem całkowitym pozwoli Ci na odebranie równowartości 800 PLN. Dzięki temu będziesz miał kolejne środki na kolejne zakłady na ulubione dyscypliny sportowe.

Po wpłacie drugiego depozytu będziesz musiał wykonać wszystkie te kroki jeszcze raz. Tym razem jednak 5% Twojego depozytu będzie miało mnożnik x 10. Kolejny bonus, dzięki któremu odbierzesz zakład bez ryzyka 100% będziesz mógł wykorzystać na kupony na sporty wirtualne. Minimalna wpłata, dzięki której załapiesz się na tę promocje, może wynieść 10 PLN. Oprócz tego nie musisz nic robić – bonus zostanie aktywowany automatycznie, zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Nie jest potrzebny kod promocyjny.

Rozpoczynając typowanie w zakładach bukmacherskich Noblebet czeka na Ciebie aż 1650 PLN! Ale to nie jedyne promocje bukmacherskie, z których możesz skorzystać u tego buka. Bonusy powitalne czekają też na kibiców piłki nożnej. Bez wpłaty depozytu będziesz mógł zawrzeć zakład bez ryzyka, ale wyłącznie jeśli kibicujesz drużynie Śląsk Wrocław. Każdy posiadacz karnetu może nie tylko dobrze bawić się na stadionie, ale też u swojego ulubionego bukmachera Noblebet. Wystarczy, że zarejestruje się do serwisu a następnie wyśle odpowiedniego maila a otrzyma extra pieniądze na kolejne kupony! Gdzie i co wysłać? Na adres kibice@noblebet.pl prześlij potwierdzenie zakupu karnetu na cały sezon lub jedną rundę rozgrywek Śląska Wrocław a na Twoim koncie znajdzie się 50 PLN do wykorzystania na zakłady w Noblebet. Nie musisz nawet wpłacać depozytu, aby grać i wygrywać! Pamiętaj tylko, aby w tytule maila wpisać „Kibic Śląska”.

Minimum wymagań, maksimum zysku!

Każdą grę rozpoczyna rejestracja do serwisu bukmachera. Już na tym etapie nie zapomnij sprawdzić bonusy bukmacherskie, z których możesz skorzystać. Pamiętaj, że najatrakcyjniejsze są te przyznawane od pierwszego depozytu wpłaconego  do serwisu. Nie są one dostępne kilka razy, a tylko raz – na rozpoczęcie zabawy. Wykorzystaj więc wszystkie dostępne promocje bukmacherskie, a dzięki temu znacznie zwiększysz swoje szanse na wygraną. Wypełnij warunki obrotu i wypłać darmowe środki na bankowe konto. Bonusy bukmacherskie to świetny sposób na dłuższą i bardziej emocjonującą zabawę!

 

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem