Oferta darmowych zakładów i różne bonusy bukmacherskie w ofertach legalnych bukmacherów

19.04.2018
Bonusy bez depozytu to grupa najbardziej lubianych promocji bukmacherskich na rynku. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – każdy gracz lubi dreszczyk emocji towarzyszący obstawianiu zakładów bukmacherskich, ale nikt nie lubi gorzkiego smaku porażki i związanej z nią utraty zainwestowanych, prywatnych pieniędzy. Bukmacherzy mają tego świadomość i wychodzą naprzeciw pragnieniom graczy, dając im darmowe środki lub zwracając stawkę w chwili niepowodzenia.

Czy to nie brzmi zbyt kolorowo? Sprawdźmy, co tak naprawdę oferują polscy bukmacherzy i czy kryją się gdzieś przysłowiowe haczyki, na które trzeba uważać.

Darmowe zakłady – czy naprawdę są za darmo?

Zwykło się mówić, że w życiu nie ma nic za darmo. Najbardziej podejrzliwi mogą zapytać: dlaczego więc ta zasada nie miałaby się tyczyć zakładów bukmacherskich? Ostrożności nigdy za wiele, jednak w tej kwestii można odetchnąć – bukmacherzy online faktycznie dają bonusy bukmacherskie za darmo. Szczególnie jest to widoczne, kiedy weźmiemy pod lupę oferty powitalne operatorów. Nieważne, której z nich się przyjrzeć, większych trudności nie sprawi znalezienie w jej obrębie bonusu bez depozytu – czy to w formie freebeta, czy zakładu bez ryzyka.

Wahasz się którego bukmachera wybrać? Zobacz jacy legalni bukmacherzy są dostępni w Polsce!

Najbardziej popularnym z bonusów bez depozytu jest pierwszy z wymienionych, czyli darmowy zakład. Bukmacher przypisuje do konta bonusowego swojego gracza określoną kwotę, którą ten może wykorzystać na dowolny zakład. Tym sposobem, jeśli kupon okaże się trafiony, gracz wygra środki, nie inwestując przy tym ani grosza. Natomiast w chwili przegranej jego portfel nie ucierpi, a klientowi łatwiej będzie wyciągnąć wnioski i pogodzić się z porażką.

Zakład bez ryzyka również można zaklasyfikować do grupy bonusów bez depozytu, oferowanych przez bukmacherów online. Niektórzy mogą protestować, ponieważ wpłata jest konieczna, jednak nie po to, aby w zamian za to dostać inne, bonusowe środki. Promocja ta bazuje przede wszystkim na dostarczaniu graczowi pewnego rodzaju poczucia bezpieczeństwa, które w zakładach bukmacherskich jest tak cenne i pożądane. Klient typuje, obstawia i czeka na rozstrzygnięcie kuponu. Nadchodzi decydujący moment, piłka w grze, krążek na lodzie… i niestety niektóre zdarzenia okazały się niepoprawne. W tym momencie gracz zyskuje komfort powiedzenia sobie w duchu „nic się nie stało”, gdyż dzięki skorzystaniu z promocji zainwestowane środki zostają zwrócone na jego konto.

Brzmi to wszystko bardzo dobrze, ale wróćmy do wcześniej wspomnianych, ewentualnych haczyków. Haczyków jako takich nie ma, jednak warto pamiętać o kilku kwestiach, które mogą stanąć na drodze do cieszenia się oferowanymi przez bukmacherów online bonusami bez depozytu.

  • Wymóg rejestracji i niezbędne zgody – przejście procesu rejestracji to pierwszy, konieczny krok, przybliżający do korzystania z oferty bukmacherów online. Sam proces jest w większości przypadków intuicyjny i nie powinien zająć dużo czasu, jednak nie to jest najważniejsze. Mając w perspektywie skorzystanie z bonusu powitalnego, należy pamiętać, aby w trakcie rejestracji zaznaczyć odpowiednie pola, znajdujące się przy stwierdzeniach zawierających wyrażenie chęci otrzymania bonusu na start. Może zdarzyć się tak, że dany bukmacher online będzie tego bezwzględnie wymagał i gracz, który przeoczy tę deklarację w procesie rejestracji, nie otrzyma bonusu powitalnego. Warto dodać, że zakłady bukmacherskie skierowane są do osób, które ukończyły 18 rok życia, dlatego podczas rejestracji konieczne jest poświadczenie wieku dokumentem tożsamości.
  • Nieubłagalne terminy – podstawą do bezproblemowego skorzystania z promocji bukmacherskich, jest czytanie regulaminów. Zawierają one informacje o przedziałach czasowych, w których trzeba poczynić odpowiednie kroki, aby skorzystać z oferty. Bukmacherzy online określają na przykład w ciągu ilu dni od rejestracji trzeba zawrzeć zakład, by zyskać dostęp do zakłady bez ryzyka.
  • Warunki – każdy bonus ubrany jest w jakieś ramy. Oprócz terminów, warto tutaj mieć na uwadze pozostałe warunki skorzystania z promocji, których znajomość i spełnienie pozwolą uniknąć frustracji i nieporozumień. Do wspomnianych warunków promocji zaliczamy na przykład wyznaczony przez operatora minimalny kurs kuponu umożliwiający skorzystanie z zakładu bez ryzyka
  • Podatek – trzeba o nim szczególnie pamiętać, interesując się zakładem bez ryzyka. W przypadku wysłania kuponu za 100 PLN, stawką jest podana kwota pomniejszona o podatek od gier, czyli ostatecznie stawka wynosi 88 PLN. Tę właśnie kwotę gracz otrzyma w ramach zwrotu w przypadku niepowodzenia.

obstawiac_mecze

Zakład bez ryzyka jako sprawdzenie możliwości serwisu bukmacherskiego

Zakład bez ryzyka oraz wszystkie bonusy powinny być traktowane jako okazja. Po pierwsze okazja do wygrania pieniędzy lub zaoszczędzenia własnych, a po drugie jako okazja do treningu bukmacherskiego. Korzystając między innymi z zakładu bez ryzyka, klient zyskuje spokój, nie działa pod tak dużą presją, przez co istnieje większa szansa na podjęcie racjonalnych decyzji. Udało się? Cudownie! Kupon okazał się przegrany? Nie szkodzi, ponieważ to okazja do dokonania osobistego podsumowania i wyciągnięcia wniosków, mogących zaprocentować w przyszłości. Tego rodzaju przemyślenia będą szczególnie cenne dla początkujących graczy, dopiero stawiających pierwsze kroki na swojej bukmacherskiej drodze.

Co najważniejsze, zakłady bukmacherskie są wyłącznie formą rozrywki, dlatego wszelkie niepowodzenia powinny być traktowane z dystansem.

Bukmacherzy rozdają bonusy za polecenie serwisu swoim znajomym

To, że bukmacherzy online tak dbają o swoich nowych klientów, oferując liczne bonusy bez depozytu, nie oznacza, że zaniedbują przy tym swoich stałych, lojalnych graczy. Oni również mają dostęp do promocji, dzięki którym mogą wejść w posiadanie darmowych, bonusowych środków na zakłady. Przykładem takiej opcji jest bardzo znana promocja, związana z zaproszeniem znajomego do obstawiania. Klient, z którego polecenia zarejestruje się nowy gracz i rozpocznie obstawianie, może liczyć na freebet.
siatkarski-bonus-lv-bet

Bukmacherzy i ich promocje jako dodatkowy sposób na bonusy bez depozytu

Zaproszenie znajomego do gry to tylko jedna z możliwości otrzymania od bukmacherów online bonusów bez depozytu. Do omawianej kategorii bonusów tak naprawdę można zaliczyć większość promocji dla stałych graczy, ponieważ bonusowe środki nie są konsekwencją wpłaty (tak, jak to jest w przypadku bonusu od depozytu), ale są następstwem podjęcia określonych czynności typerskich, które de facto gracz i tak by podjął.

Bukmacherzy oferują rozmaite promocje, dlatego posłużmy się przykładami. Śledząc operatorów i ich poczynania, można zaobserwować między innymi promocje okolicznościowe, towarzyszące większym wydarzeniom ze świata sportu. Gracze tworzą kupony zawierające zdarzenia związane z określonymi rozgrywkami, np. w ramach Ligi Mistrzów albo Ligi Europy. W takim przypadku oceniana może być chociażby wysokość kursu na kuponie. Osoba, będąca właścicielem zwycięskiego kuponu z najwyższym kursem spośród tych, które spełniły warunki promocji, wygrywa atrakcyjny freebet (przyznawane bonusowe kwoty mogą wynieść nawet kilkaset złotych).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem