Bonus 200 PLN na sporty wirtualne w LV BET!

Rusza kolejna promocja w LV BET. Od dziś do niedzieli 13 października, wszyscy gracze, którzy dokonali minimum jednego depozytu na swoje konto, mogą skorzystać z bonusu 200 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych. Warto sprawdzić szeroką ofertę dyscyplin i przekonać się, jakie emocje może przynieść obstawianie takich wydarzeń.

Czym są sporty wirtualne w LV BET?

To inspirowane prawdziwymi wydarzeniami sportowymi animacje, oparte na statystykach i liczbach wybranych przez generator liczb losowych. Ich podstawowym atutem jest dynamika, krótki czas zamknięcia zdarzenia i rozliczania zakładów, a w ofercie znajduje się wiele emocjonujących dyscyplin: piłka nożna, wyścigi czy tenis. Tutaj zapoznacie się ze szczegółami.

Bonus przyznany przez LV BET oznacza, że przy przykładowej wpłacie 400 PLN, na wasze konto trafia dodatkowe 200 złotych do wykorzystania w obszarze sportów wirtualnych. Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie pod poniższym linkiem.

Zgarnij bonus 200 PLN na sporty wirtualne w LV BET

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem