Boniek zdradził przyszłość Milika. Nie brzmi dobrze!

12.01.2021
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z włoską rozgłośnią radiową Kiss Kiss nie ukrywał złości na to, w jakim położeniu znalazł się Arkadiusz Milik. I zapowiedział, że nie zagra na Euro, jeśli ta sytuacja nadal będzie się utrzymywać!

Po takich słowach prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, otoczenie Arkadiusza Milika jeszcze mocniej powinno przeć w kierunku zmiany klubu zimą. Złości w kierunku agentów szef polskiej federacji nie ukrywał. – Jestem wściekły jak patrzę na sytuację Arkadiusza Milika. Na miejscu jego agentów rozegrałbym to zupełnie inaczej. Lepiej. Nie można pozwolić na dotarcie z konfliktem do tego miejsca. Gdybym był jego agentem nigdy nie pozwoliłbym mu nie grać. Po tylu miesiącach bez gry będzie jak piłkarz wracający po kontuzji – przyznał prezes.

„Jeśli Milik zostanie w Napoli do końca sezonu – naturalne dla mnie będzie to, że nie weźmie udziału w mistrzostwach Europy”, powiedział Zbigniew Boniek na antenie Radia Kiss Kiss.

Boniek dodał, że jego złość potęguje fakt, że Milik jest zawodnikiem dobrze rozumiejącym się z Robertem Lewandowskim. Dokooptowanie młodego napastnika do kapitana kadry na eliminacje do Euro 2016 przyniosło wiele dobrych chwil polskim kibicom. Teraz jednak tego duetu możemy na mistrzostwach nie zobaczyć. – Reprezentacja nie działa dobrze, jeśli są w niej zawodnicy, którzy nie grają w klubach – stwierdził prezes PZPN. I trudno mu nie przyznać racji…

Milik lub Grosicki nie pojadą na Euro – kurs LV BET: 2.00

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem