Boniek zażartował z Rzeźniczaka. Riposta… rozkłada na łopatki

W sobotę Jakub Rzeźniczak podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami z wizyty w Stali Rzeszów, gdzie funkcję dyrektora sportowego pełni aktualnie były piłkarz Jarosław Fojut. Zbigniew Boniek w swoim stylu wykorzystał tę okazję, by zaczepić "Rzeźnika".

Stal Rzeszów po siedmiu kolejkach sezonu jest liderem II ligi i nie kryje swoich aspiracji związanych z awansem na zaplecze Ekstraklasy. W stolicy Podkarpacia występuje aktualnie kilku piłkarzy znanych kibicom w całej Polsce – choćby Patryk Małecki, Sławomir Szeliga, Gerard Bieszczad czy Krzysztof Danielewicz. Funkcję dyrektora sportowego klubu pełni z kolei Jarosław Fojut, który po raz ostatni na boisko wybiegł w kwietniu. W mijający weekend w Rzeszowie odwiedził go Jakub Rzeźniczak.

„Kuba, co się dzieje, masz wodę w piwnicy?” – zaczepił go na Twitterze Zbigniew Boniek, zwracając na ubiór piłkarza Wisły Płock.

Rzeźniczak odpowiedział w sposób rozkładający na łopatki: „Alimentów tyle, że na spodnie nie starczyło”.

Wpis wywołał skrajne reakcje, bo trzeba wiedzieć, że Jakub Rzeźniczak bywał w ostatnich miesiącach bardzo częstym obiektem zainteresowania portali plotkarskich, które chętnie relacjonowały jego życie osobiste. Szerokim echem odbiło się w nich rozstanie piłkarza z dotychczasową partnerką. Nowa wybranka „Rzeźnika” na co dzień pracuje nota bene… w Stali Rzeszów.

https://twitter.com/JakubRzezniczak/status/1434237397668139013?s=20

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem