Boniek podał inicjały selekcjonera? Zagadkowy wpis na Twitterze

Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę, i tak już bardzo gorącą, wokół wyborów nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Na Twitterze zamieścił króciutki wpis z inicjałami "NB" w otoczeniu dwóch polskich flag. Czyżby Nenad Bjelica?

Gdyby okazało się, że to właśnie Chorwat Nenad Bjelica dogadał się z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na pracę w reprezentacji Polski, ostatnie dni musielibyśmy uznać za wzorowe mylenie tropów. Wywiady Cezarego Kuleszy o Michale Probierzu, rzucanie kolejnych nazwisk z Polski. Wreszcie doniesienia TVP Sport o tym, że „Herve Renard pozytywnie reaguje na pomysł pracy z polską kadrą” oraz wiadomość Tomasza Włodarczyka o nawiązaniu kontaktu ze Stevenem Gerrardem. Nenad Bjelica w całym tym zamieszaniu od kilku dni był zupełnie w cieniu. Zawsze pozostawał wysoko na giełdzie nazwisk, ale wydawało się, że… jakby w drugim szeregu. Jakby nie działo się wokół niego wiele?

Czyżby Nenad Bjelica, czy to kolejna podpucha – tym razem autorstwa Zbigniewa Bońka?

Najbliższe dni, być może tygodnie, powinny pokazać nam czy sugestia Zbigniewa Bońka naprowadzała nas faktycznie na przyszłego selekcjonera naszej kadry.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem