Boks: Znamy rywali Głowackiego i Brodnickiej!

Karta gali „Polsat Boxing Night 7” została zamknięta. Poznaliśmy ostatnie nazwiska, które uzupełniły „fight card” tej imprezy, która odbędzie się 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Rywalem Krzysztofa Głowackiego będzie Amerykanin Brian Howard, a Ewa Brodnicka zawalczy z Dominikanką Marisol Reyes. Polacy będą zdecydowanymi faworytami w tych konfrontacjach. Głowacki wraca na ring po kontuzji,

Karta gali „Polsat Boxing Night 7” została zamknięta. Poznaliśmy ostatnie nazwiska, które uzupełniły „fight card” tej imprezy, która odbędzie się 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Rywalem Krzysztofa Głowackiego będzie Amerykanin Brian Howard, a Ewa Brodnicka zawalczy z Dominikanką Marisol Reyes. Polacy będą zdecydowanymi faworytami w tych konfrontacjach.

Głowacki wraca na ring po kontuzji, a ostatnią walkę stoczył we wrześniu ubiegłego roku z Oleksandrem Usykiem w drugiej obronie pasa WBO. Rywal pomimo tego, że bojowo nastawiony (przynajmniej w mediach), to nie powinien popularnemu „Główce” zrobić krzywdy.

Amerykanin tak komentuje swoje starcie z byłym mistrzem świata: „To najważniejsza walka w moim życiu. Dostałem szansę, by wejść na inny poziom i nie zamierzam jej zmarnować. Znam swoje marzenia, chcę być mistrzem świata, a wygrana z byłym mistrzem będzie milowym krokiem w drodze do tego celu. O jednym mogę zapewnić. Będę przygotowany na sto procent.  Nie mogę się już tej walki doczekać. 24 czerwca, to będzie mój dzień, obiecuję!” – czytamy na stronie polsatsport.pl.

Ewa Brodnicka również powinna sobie poradzić ze swoją rywalką. Pomimo tego, że Marisol Reyes, to trzykrotna pretendentka do tytułu mistrzyni świata, to nie powinna stanowić dla Brodnickiej wielkiej przeszkody. Polka jednak z dużym szacunkiem wypowiada się o swojej najbliższej rywalce.

To twarda przeciwniczka, będę musiała mocno uważać. To mocna zawodniczka, oglądałam jej walki. Może nokautować lewym sierpowym, a także prawym podbródkowym – ja ją nazwałam „królową nokautu”. Na początku będę musiała mocno uważać. To twarda przeciwniczka” – cytuje wypowiedź „Kleo” portal polsatsport.pl.

Oprócz wymienionych zawodników, na gali zobaczymy również między innymi: Tomasza Adamka, Mateusza Masternaka, Macieja Sulęckiego, Roberta Talarka, Adama Balskiego Norberta Dąbrowskiego oraz Łukasza Wierzbickiego.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem