Boks: Szpilka kontra Zimnoch. To się może wydarzyć!

Już w najbliższą sobotę wszystkich kibiców pięściarstwa w Polsce czeka rewanżowe starcie  Krzysztofa Zimnocha z Mikiem Mollo. Jak się okazuje ciężar gatunkowy tego pojedynku jeszcze wzrasta, ponieważ jeśli to Polak wygra, to wiele wskazuje na to, że zobaczymy jego długo wyczekiwaną walkę z Arturem Szpilką. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana

Już w najbliższą sobotę wszystkich kibiców pięściarstwa w Polsce czeka rewanżowe starcie  Krzysztofa Zimnocha z Mikiem Mollo. Jak się okazuje ciężar gatunkowy tego pojedynku jeszcze wzrasta, ponieważ jeśli to Polak wygra, to wiele wskazuje na to, że zobaczymy jego długo wyczekiwaną walkę z Arturem Szpilką.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

W opinii wielu fachowców, to jednak Mollo jest faworytem tego starcia, jakie odbędzie się w Szczecinie. Na pewno po swojej stronie ma pewność siebie i mocny cios. Zimnoch może przeciwstawić się taktyką i kondycją. Czy będzie w stanie przetrwać napór Amerykanina od pierwszych minut?

Jeden z promotorów pięściarza z Białegostoku – Tomasz Babiloński potwierdził spore szansę na organizację pojedynku pomiędzy Szpilką a Zimnochem: „Jest coś na horyzoncie, są rozmowy, są przymiarki. Chcielibyśmy wrócić do tematu walki Zimnoch vs Szpilka, bo powinniśmy zorganizować to już dawno, dawno temu. Wiadomo, że takie walki elektryzują i takimi starciami żyjemy.

Ten pojedynek powinien się odbyć. Zróbmy coś fajnego dla tej dyscypliny, która w tym momencie przeżywa duży kryzys. Jeżeli Krzysiek wygra z Mollo, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że niebawem spotka się z Arturem Szpilką i zobaczymy arcyciekawy pojedynek.” – powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty.

Do tej konfrontacji odniósł się w swoim stylu również Artur Szpilka: „Szczerze, to uważam, że Mollo zrobi mu z dupy jesień średniowiecza. Jeśli tak się nie stanie, to być może dokończę to co zacząłem.” Rywalizacja tych dwóch pięściarzy na pewno wywołałaby spore zainteresowanie w naszych kraju.

Pytanie tylko, czy rozmowy na ten temat nie zrzucą na słabego psychicznie Zimnocha jeszcze większej presji. Zawodnik z Białegostoku nie dość, że będzie musiał mierzyć się z trudną sytuacją związaną z rewanżem z Mikiem Mollo, to jeszcze w głowie będzie miał wiadomość, że jak wygra, to prawdopodobnie zmierzy się ze swoim „odwiecznym” rywalem.

My nie ukrywamy, że wolelibyśmy zobaczyć starcie Artura Szpilki z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Jeśli natomiast miałoby dojść do konfrontacji  z Zimnochem, to zapowiada się również sporo emocji, choć w tym przypadku uważamy, że więcej działoby się na konferencjach prasowych niż w samym ringu. Tam Szpilka byłby zdecydowanym faworytem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem