Boks: Robert Talarek kontra Norbert Dąbrowski na otwarcie Polsat Boxing Night!

Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejną walkę gali „Polsat Boxing Night”, jaka odbędzie się 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Jest to starcie, które będzie rozpoczynało to wydarzenie. W pierwszym pojedynku tego wieczoru zmierzą się Norbert Dąbrowski z Robertem Talarkiem. Będzie to rewanż za walkę z 2015 roku, kiedy lepszy na punkty okazał się być ten

Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejną walkę gali „Polsat Boxing Night”, jaka odbędzie się 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Jest to starcie, które będzie rozpoczynało to wydarzenie. W pierwszym pojedynku tego wieczoru zmierzą się Norbert Dąbrowski z Robertem Talarkiem. Będzie to rewanż za walkę z 2015 roku, kiedy lepszy na punkty okazał się być ten pierwszy.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Obaj pięściarze słyną z tego, że nie boją się walk wyjazdowych. Dla nich rekord nie jest najważniejszą sprawą, koncentrują się na wyzwaniach sportowych. Łączy ich także to, że nie są wspierani przez silnych promotorów. Nie mają więc tak ważnego w tym biznesie menadżerskiego zaplecza.

To powinna być noc polskiego boksu absolutnie dedykowana wszystkim podmiotom. To, że dzisiaj Norbert nie ma wielkiego promotora, tylko aktywnego menadżera to, że Robert Talarek musi wygrać wyraźnie do jednej bramki albo przez nokaut, by wygrać walkę, to uważam, że jestem winien i tym chłopakom, i kibicom.

Talarek ma rekord 17-12-2, a ja uważam, że gdyby miał mocnego promotora, to dzisiaj miałby 26-3 i nie musiałby boksować na wyjeździe. Norbert z kolei pokazał, wyjeżdżając do Kanady, że chce się bić z najlepszymi i nie interesuje go sztuczne nabijanie rekordu” – powiedział promotor gali Mateusz Borek.

Trzeba powiedzieć, że taki pojedynek to powinno być dobre otwarcie gali. Konfrontacja nie ma wyraźnego faworyta, a wygrany w tej walce będzie mógł pewnie szybko dostać kolejną propozycję. A o to właśnie chodzi obu zawodnikom. Zyskają do tego wizerunkowo i ich nazwisko będzie częściej przedstawiane w mediach.

Dostałem propozycję rewanżowej walki z Talarkiem. Wiadomo, że będzie to bardzo mocno wypromowana gala, to święto polskiego boksu, więc bez wahania podjąłem decyzję, że zgadzam się na takie starcie. Schodzimy do limitu wagi super średniej” – powiedział Dąbrowski w magazynie Puncher.

Dąbrowski to dobry rywal, taki pode mnie. Pierwszą walkę dobrze wspominam, zrobiliśmy dobre widowisko. Było blisko remisu, więc teraz możemy sprawdzić, kto zrobił większy postęp. Myślę, że poprawiłem wszystkie elementy: szybkość, dynamikę, siłę… Jest wytrzymałość, szybkość reakcji, koordynacja ruchowa. To ważne w każdym sporcie! Będzie się działo! „Noras”, czekam na ciebie!” – zapowiada Talarek w wypowiedzi dla portalu polsatsport.pl.

Czekamy na mocne otwarcie 7. edycji „Polsat Boxing Night”!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem