Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Boks: Rewanż Fury – Kliczko w październiku – nieaktualne

Panie i Panowie, to są jakieś, za przeproszeniem, jaja! Pamiętamy doskonale, kiedy w listopadzie ubiegłego roku czekaliśmy z niecierpliwością na decyzję sędziów i rozstrzygnięcie walki Kliczko – Fury. Kiedy utrata pasa przez Ukraińca stała się faktem, pierwsze hasło jakie padało z ust prawie wszystkich brzmiało: „kiedy rewanż?”. Zapowiadało się dobrze, bo pierwotnie drugie starcie pięściarzy

Panie i Panowie, to są jakieś, za przeproszeniem, jaja! Pamiętamy doskonale, kiedy w listopadzie ubiegłego roku czekaliśmy z niecierpliwością na decyzję sędziów i rozstrzygnięcie walki Kliczko – Fury. Kiedy utrata pasa przez Ukraińca stała się faktem, pierwsze hasło jakie padało z ust prawie wszystkich brzmiało: „kiedy rewanż?”.

Zapowiadało się dobrze, bo pierwotnie drugie starcie pięściarzy miało dojść do skutku w lipcu. Niestety zostało odwołane z powodu urazu kostki, jakiego nabawił się Brytyjczyk. Przełknęliśmy ten gorzki fakt, zwłaszcza, że niedługo potem ogłoszono, że walka ma się odbyć dwudziestego dziewiątego października.

Do planowanej walki pozostał miesiąc, a tu nagle czytamy oświadczenie obozu Tysona Fury’ego:

„Z głębokim żalem jesteśmy zmuszeni ogłosić, że zaplanowany na 29 października rewanż o mistrzostwo świata wagi ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczką i Tysonem Furym nie odbędzie się. Tyson w tym tygodniu został uznany za niezdolnego do walki ze względów medycznych. Lekarze orzekli, że jego stan jest zbyt poważny, by brał udział w pojedynku i że będzie wymagał leczenia przed powrotem na ring.

kliczko-fury-rewanz-odwolany-laczy-nas-pasja

Tyson natychmiast zostanie poddany terapii, która jest wymagana, by wrócił do zdrowia. Wraz z Tysonem chcielibyśmy szczerze przeprosić wszystkich zainteresowanych oraz fanów boksu czekających na ten rewanż. Będziemy informować na bieżąco o rozwoju sytuacji, a tymczasem Tyson i jego rodzina proszą o uszanowanie prywatności i spokój niezbędny do powrotu do zdrowia w tym trudnym okresie.”

No i kicha. Fani boksu znowu muszą obejść się smakiem. Przez rok nie zobaczymy obrony tytułów i to wkurza najbardziej. W końcu żadne walki nie są tak ciekawe, jak te w królewskiej kategorii. W listopadzie minie rok od momentu wywalczenia przez Fury’ego pasów i do tej pory nie stanął w ich obronie, federacje WBA i WBO mogą więc go ich pozbawić.

Dla kibica znaczy to tyle, że może będzie szansa zobaczyć w końcu pojedynek o ich zdobycie. Cała historia między Kliczko i Fury’m może i nakręca medialny szum, ale brakuje ciągle jej kulminacji – spotkania w ringu. Znając życie w tym roku do niego nie dojdzie. O ile w ogóle będzie okazja je zobaczyć, bo jakoś obecnemu mistrzowi nie spieszy się do ponownej konfrontacji!