Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Już dziś w trójmiejskiej Ergo Arenie Polsat Boxing Night 7 – nowe rozdanie. Z tej okazji przypomnimy najważniejsze momenty każdego z poprzednich wydarzeń sygnowanych tym szyldem. Marka jest już obecna na rynku 8 lat, więc stwierdziliśmy, że to znakomity moment, by trochę powspominać. W każdej edycji było bowiem coś, co szczególnie zapadło nam w pamięci.

Już dziś w trójmiejskiej Ergo Arenie Polsat Boxing Night 7 – nowe rozdanie. Z tej okazji przypomnimy najważniejsze momenty każdego z poprzednich wydarzeń sygnowanych tym szyldem. Marka jest już obecna na rynku 8 lat, więc stwierdziliśmy, że to znakomity moment, by trochę powspominać. W każdej edycji było bowiem coś, co szczególnie zapadło nam w pamięci.

1. Polsat Boxing Night I 24.10.2009 

Walką wieczoru podczas tej gali była konfrontacja Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem. Dwaj byli koledzy stanęli naprzeciwko siebie dosyć niespodziewanie. Obaj pięściarze byli bowiem w innym miejscu swojej sportowej kariery. Gołota myślami był już na sportowej emeryturze, a Adamek jako mistrz świata dwóch kategorii wagowych dopiero wchodził do królewskiej dywizji. Zdecydowanie wygrał Góral, który znokautował swojego starszego kolegę.

Dodatkowy smaczek – wygrana młodego Mateusza Masternaka z Łukaszem Janikiem. Dzięki temu zwycięstwo Master bardzo dużo zyskał. Jego kariera potem nabrała rozpędu.

2. Polsat Boxing Night II 23.02.2013

Walka wieczoru to starcie, które miało się odbyć w przeszłości kilkukrotnie. Ponownie Andrzej Gołota, ale tym razem naprzeciwko Przemysława Salety. Dużo ładunek emocjonalny tego starcia, ale pewne zwycięstwo Salety, który wygrał przed czasem.

Ozdobą tego wydarzenia miał być pojedynek Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem. Ostatecznie do niego jednak nie doszło, gdyż Szpila zrezygnował z tej walki.

3. Polsat Boxing Night III 8.11.2014

Konfrontacja młodości z doświadczeniem, czyli Adamek kontra Szpilka. Znakomity pojedynek, który rozstrzygnął się na pełnym dystansie. Lepszy był Szpila, który wygrał u każdego z sędziów punktowych. Przed tym starciem dużo było między pięściarzami złej krwi, a zamęt wprowadzał głównie Szpilka. Po walce już jednak obaj panowie podziękowali sobie za walkę, a młodszy z bokserów przyznał, że Adamek jest najlepszym polskim pięściarzem zawodowym w historii.

Dodatkowy smaczek – pojedynek Macieja Sulęckiego z Grzegorzem Proksą. wygrał ten pierwszy, co było zwiastunem jego późniejszych osiągnięć. Eksperci większe szanse przed pierwszym gongiem dawali byłemu pretendentowi do mistrzowskiego tytułu, ale to Striczu zdecydowanie zwyciężył.

4. Polsat Boxing Night IV 26.09.2015

Najsłabsza naszym zdaniem gala. Odgrzewany kotlet i walka wieczoru, która nie miała prawa się wydarzyć. Wciąż marzący o zwycięstwach Adamek kontra Saleta mający na swoim koncie walki w MMA i bójki z Marcinem Najmanem. Adamek wygrał przez TKO, a po gali wielu kibiców czuło spory zawód – to nie tak miało wyglądać.

Dodatkowy smaczek – zwycięstwo Dariusza Sęka z Pedro Otasem bo bardzo ciekawej walce. Jak jednak już napisaliśmy – najsłabszy fight-card z wszystkich PBN.

5. Polsat Boxing Night V 2.04.2016

Tomasz Adamek podejmował Erica Molinę. Polak walczył dobrze, punktował Amerykanina i prowadził u wszystkich sędziów punktowych. Chwila zawahania, jeden błąd i Góral padł po ciosie Moliny na deski. Sędzia skończył walkę, a pięściarz z Gilowic zapowiedział, że kończy sportową karierę.

Dodatkowy smaczek – ciekawy pojedynek Michała Cieślaka, który efektownie pokonał Francisco Palaciosa. Do tego powrót Masternaka na polską ziemię.

6. Polsat Boxing Night VI 17.09.2016

W pojedynku wieczoru Krzysztof Głowacki, który bronił mistrzowskiego pasa WBO w kategorii junior ciężkiej. Naprzeciwko niego Oleksandr Usyk, który był uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych pięściarzych na świecie. Zwycięstwo Ukraińca po znakomtiej walce.

Dodatkowy smaczek – pojedynek Andrzeja Wawrzyka z Albertem Sosnowskim. Zwyciężył ten pierwszy, który jednak nabawił się urazu oka.

Jak będzie dziś? Naszym zdaniem karta walk PBN VII wygląda najbardziej okazale spośród wszystkich dotychczasowych. Czekamy na niesamowite widowisko.