Boks: Polsat Boxing Night już dzisiaj! Poznajcie nasze typy!

Już tylko godziny dzielą nas od tego wielkiego wydarzenia! Zapowiada się prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników szermierki na pięści. Trzeba przyznać, że piąta edycja Polsat Boxing Night jest skierowana tylko do prawdziwych fanów boksu. Nie ma freak fightów, odgrzewanych kotletów (tzn. zawodników) czy też sztucznie nadmuchiwanych przez media konfliktów. Przekonamy się po gali na ile

Już tylko godziny dzielą nas od tego wielkiego wydarzenia! Zapowiada się prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników szermierki na pięści. Trzeba przyznać, że piąta edycja Polsat Boxing Night jest skierowana tylko do prawdziwych fanów boksu. Nie ma freak fightów, odgrzewanych kotletów (tzn. zawodników) czy też sztucznie nadmuchiwanych przez media konfliktów. Przekonamy się po gali na ile uda się wypełnić krakowską Tauron Arenę oraz ile PPV zostanie sprzedanych. Nie przedłużajmy jednak, czas na typy wszystkich pojedynków tego wieczoru:

Ewa Brodnicka – Anita Torti: Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest Polka. I to nie tylko dlatego, że broni tytułu Mistrzyni Europy. Nasza rodaczka żyje z tego, że jest zawodowym sportowcem, a sympatyczna i urocza Włoszka prowadzi na co dzień kancelarię adwokacką i treningi odbywa w czasie wolnym od pracy. Wcześniej dwukrotnie już próbowała walczyć o tytuł najlepszej zawodniczki Starego Kontynentu i dwa razy bezskutecznie. W Krakowie nie sprawdzi się powiedzenie do trzech razy sztuka. Typ: Brodnicka na punkty.

Michał Syrowatka – Rafał Jackiewicz: Zdania wielu ekspertów są podzielone. Syrowatce wmawia się presję psychiczną przed tym pojedynkiem (bo jeśli przegra to będzie na bardzo poważnym zakręcie swojej kariery), z kolei Jackiewicz może być zmęczony robieniem wagi, ponieważ zawsze ciężko to znosił. Pomimo wielkiej sympatii i szacunku do Jackiewicza, to po 10 rundach ręka w górze będzie tylko Michała Syrowatki. Typ: Syrowatka na punkty.

Mateusz Masternak – Erik Fields: Wszyscy stawiają na „Mastera” zadziwiająco łatwo bagatelizując Fieldsa. To prawda, że nie walczył prawie 2 lata. Jednak sam fakt, że zdecydował się wziąć walkę w Polsce (a pewnie w USA też mógłby łatwiej zarobić i nie z takim rywalem) może świadczyć, że potraktował te przygotowania poważnie. Jednak jeśli Masternak ma pokazać, że jest klasowym zawodnikiem, to musi pokonać amerykańską przeszkodę. I tak się stanie, ale po ciężkim pojedynku. Typ: Masternak na punkty.

Andrzej Wawrzyk – Marcin Rekowski: W ostatnich dniach zdecydowanie więcej osób stawia na Rekowskiego, argumentując jego siłę ciosu, a zarazem słabą „szczękę” Wawrzyka. Walka na pewno będzie wyrównana i nie powinna skończyć się na punkty. Wbrew opinii większości wygrać powinien Wawrzyk i to nawet przed czasem, w jednej z końcowych rund. Typ: Wawrzyk przez nokaut.

Francisco Palacios – Michał Cieślak: Zawodnika z Radomia czeka najtrudniejszy test w zawodowej karierze. Ostatnio przyzwyczaił wszystkich do tego, że jego walki szybko się kończą. Czy tutaj będzie podobnie? Jego rywal to bardzo ceniony i doświadczony zawodnik. Warto pamiętać, że miał aż 12 tygodni na przygotowania. Dowiedział się jako pierwszy, ze wszystkich zawodników, że walczy na Polsat Boxing Night V. Jednak nie wypada nie stawiać na Cieślaka. I on to powinien znowu zrobić przed czasem. Typ: Cieślak przez nokaut.

Tomasz Adamek – Eric Molina: Wielu ekspertów stawia na Molinę. Jest to zawodnik niezły, z mocnym uderzeniem, mieszczący się pewnie w 20 – tce najlepszych zawodników kategorii ciężkiej na dziś. Jednak mam nadzieję, że „Góral” będzie tak szybki, jak zapowiada i odda całe serce w ringu, tak jak nas wszystkich do tego przekonywał wielokrotnie w przeszłości. To nie będzie jego ostatnia walka w karierze, ale może to być jego ostatnie zwycięstwo. Bo pewnego poziomu już raczej nie przeskoczy, ale z Moliną powinno się udać. Typ: Adamek na punkty.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem