Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Izu Ugonoh to pięściarz z ogromnym potencjałem. Jak wielkim? Tego jeszcze nie wiemy. A to dlatego, że na jego sportowej drodze nie stanął jeszcze żaden trudny przeciwnik. Polak  nie walczył dotychczas z nikim, kto jest wysoko notowany w światowych rankingach. Teraz powinno się to zmienić, ponieważ podpisał kontrakt z najważniejszą postacią w zawodowym boksie –

Izu Ugonoh to pięściarz z ogromnym potencjałem. Jak wielkim? Tego jeszcze nie wiemy. A to dlatego, że na jego sportowej drodze nie stanął jeszcze żaden trudny przeciwnik. Polak  nie walczył dotychczas z nikim, kto jest wysoko notowany w światowych rankingach. Teraz powinno się to zmienić, ponieważ podpisał kontrakt z najważniejszą postacią w zawodowym boksie – Alem Haymonem.

Izu tak wspomina ten moment: „Tak naprawdę, już podczas tego spotkania wszystko było jasne. Sam pan Al już bardzo dużo wiedział na mój temat. Wręcz wydawało mi się, że wie wszystko i ma oczy dookoła głowy. A więc nie było to tak, abym był przepytywany z tego, kim jestem i co robię, lecz to spotkanie, w dużej mierze było po to, żeby – mam wrażenie – osobiście się poznać.

Z tamtej strony nawet padło takie stwierdzenie: „moglibyśmy tutaj kręcić i powiedzieć wam, że przemyślimy sobie sprawę i odezwiemy się za kilka dni, ale z naszej strony wszystko jest jasne” – to słowa samego Ala Haymona. W związku z tym, nawet długo nie czekaliśmy. Przejrzeliśmy kontrakt i stwierdziliśmy, że to jest absolutnie to, czego potrzebuję w tym momencie.”

izu-ugonoh-waga-laczy-nas-pasja

Teraz powinniśmy zobaczyć na co naprawdę stać tego chłopaka. Warto przypomnieć, że zanim Izu rozpoczął swoją bokserską karierę, to sprawdzał się w innych sztukach walki. I to z powodzeniem. Był mistrzem Europy i świata amatorów w formule K-1 oraz sześciokrotnym mistrzem Polski w kick – boxingu.

Kolejną ciekawostką jest, że wszystkie swoje zawodowe walki w boksie stoczył w Polsce lub Nowej Zelandii. Teraz ma przyjść czas na Stany Zjednoczone. „Moja kolejna walka odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Podpisując ten kontrakt myśleliśmy z moim menadżerem głównie o występach na galach w USA, ale jeśli przyjdzie oferta ciekawej sportowo walki np. w Polsce, to nie widzę z tym problemu. Będę współpracował z Alem Haymonem, ale bez konkretnego promotora. Po prostu będę walczył na galach promotorów, którzy współpracują z Haymonem.”

Czarnoskóry pięściarz w Polsce może być znany z udziału w programie Taniec z Gwiazdami. Od 4 marca do 22 kwietnia 2016 brał udział w piątej edycji tej produkcji telewizyjnej. Odpadł w siódmym odcinku, zajmując 5. miejsce. Często też pokazuje się u boku swojej siostry Osuenhe (Osi), która wygrała czwartą edycję programu Top Model.