Boks: Mayweather – McGregor 26 sierpnia w Las Vegas!

Mamy oficjalne potwierdzenie!  26 sierpnia w Las Vegas  w limicie do 69,9 kg zmierzą się ze sobą czempion UFC Conor McGregor i były mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr. Walka odbędzie się na zasadach boksu zawodowego. Czy to się komuś podoba, czy nie, to starcie to będzie promocyjny majstersztyk. Hala będzie pełna, a sprzedaż

Mamy oficjalne potwierdzenie!  26 sierpnia w Las Vegas  w limicie do 69,9 kg zmierzą się ze sobą czempion UFC Conor McGregor i były mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr. Walka odbędzie się na zasadach boksu zawodowego.

Czy to się komuś podoba, czy nie, to starcie to będzie promocyjny majstersztyk. Hala będzie pełna, a sprzedaż PPV przekroczy wszystkie możliwe rekordy. Wiele osób pisze, że to wydarzenie nie ma nic wspólnego ze sportem i można się z tym zgodzić. Bezdyskusyjnym faworytem jest Mayweather Jr, ale tego co będzie się działo na konferencjach prasowych nie zapomnimy pewnie długo.

„Fani chcieli to obejrzeć. O żadnej innej walce nie mówi się na tej planecie więcej. I będzie to największe starcie w historii okładania się pięściami przez dwóch gości. (Środowisko bokserskie) może być zniesmaczone tak bardzo, jak tylko chce. Ludzie tego chcieli.

Negocjacje z Floydem były świetne. Z Conorem też poszło gładko. Poszło to wszystko o wiele sprawniej niż sądziłem i wszyscy są zadowoleni” – skomentował szef UFC Dana White, cytowany przez lowking.pl.

To prawda. Ludzie tego chcieli. Sport, to przede wszystkim biznes. Skoro jest popyt, to trudno się obrażać na kogoś, że organizuje taki pojedynek. Nikt nie musi przecież tego oglądać. Sam sport już dawno stał się nieopłacalny, jeśli nie potrafi się go opakować marketingowo. Ci Panowie mają promocję w małym palcu. Będzie SHOW!

O tym mówiło się od lat. Nie było miejsca, w którym Floyda nie pytano by, czy zmierzy się z Conorem McGregorem. To bardzo, bardzo gorąca walka, walka, której domagali się kibice. To będzie wspaniałe wydarzenie” – powiedział Leonard Ellerbe z Mayweather Promotions, cytowany przez ringpolska.pl.

Pomimo tego, że obaj zawodnicy zarobią fortunę na tej walce, to wygrany jest tylko jeden. I jest to Irlandczyk. McGregor nie ma szans sportowo, zarobi miliony i nikt nie oczekuje od niego zwycięstwa. On już wygrał. Floyd zrobi to w ringu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem