Boks: Kto rywalem Tomasza Adamka na PBN?

Nie mamy jak do tej pory żadnych informacji na temat pięściarza, z którym zmierzy się Tomasz Adamek podczas Polsat Boxing Night. Próbowaliśmy się czegoś dowiedzieć, dzwoniliśmy, pytaliśmy, ale nikt póki co nie był w stanie powiedzieć nam nic konkretnego. Zastanawiamy się więc, z kim Góral może zawalczyć. W zasadzie są dwie kategorie rywali, z którymi

Nie mamy jak do tej pory żadnych informacji na temat pięściarza, z którym zmierzy się Tomasz Adamek podczas Polsat Boxing Night. Próbowaliśmy się czegoś dowiedzieć, dzwoniliśmy, pytaliśmy, ale nikt póki co nie był w stanie powiedzieć nam nic konkretnego. Zastanawiamy się więc, z kim Góral może zawalczyć.

W zasadzie są dwie kategorie rywali, z którymi Góral może się zmierzyć. Albo będzie to średniej klasy przeciwnik, który walczy na co dzień podczas wielkich bokserskich gal, albo pięściarz, który najlepsze lata kariery ma już za sobą i w pojedynku z Polakiem nie będzie faworytem.

Znając Mateusza Borka i jego profesjonalizm, rywalem Adamka nie będzie „celebryta”, tylko gość z bogatym CV, który dla Górala będzie sportowym wyzwaniem. Znając jednak trendy w dzisiejszym boksie i zjawiska, które najbardziej przyciągają bokserskiego kibica, opcja numer jeden również może okazać się możliwa.

Adamek, który w przegranym pojedynku przed ponad rokiem pokazał się z dobrej strony (prowadzenie na punkty przed nokautem), na pewno nie będzie chciał powielać motywu z pojedynku przeciwko Przemysławowi Salecie, gdy był faworytem u każdego z bukmacherów. Teraz, podobnie jak we wspomnianym starciu z Erickiem Moliną, chciałby czuć presję i natarcie rywala. Góral zawsze słynął z tego, że takie sytuacje motywowały go najbardziej.

Właśnie, pytanie do was: kogo widzielibyście w roli rywala Tomka Adamka? Przeciwnika klasowego, gdy Góral nie będzie faworytem czy słabszego pięściarza, z którym Polak pewnie wygra? Macie jakieś propozycje?

Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu kilku tygodni.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem