Boks: „Główka” z nowym rywalem na PBN 7

Kolejna zmiana w karcie walk na „Polsat Boxing Night 7”. Rywalem Krzysztofa Głowackiego  zamiast Amerykanina Briana Howarda będzie Turek Hizni Altunkaya. Czarnoskóry pięściarz nie dotrze do Polski ze względu na problemy wizowe. Nowy przeciwnik ma bardzo dobry rekord (29-0, 17 KO), ale nie powinien być trudną przeszkodą na drodze byłego mistrza świata. Głowacki jest bardzo

Kolejna zmiana w karcie walk na „Polsat Boxing Night 7”. Rywalem Krzysztofa Głowackiego  zamiast Amerykanina Briana Howarda będzie Turek Hizni Altunkaya. Czarnoskóry pięściarz nie dotrze do Polski ze względu na problemy wizowe. Nowy przeciwnik ma bardzo dobry rekord (29-0, 17 KO), ale nie powinien być trudną przeszkodą na drodze byłego mistrza świata.

Głowacki jest bardzo głodny boksu. Miał sporą przerwę po porażce z Usykiem. Do tego, zmagał się z licznymi urazami. Teraz na szczęście wszystko jest już w porządku i kibice mogą cieszyć się na myśl o tym, że ponownie zobaczą między linami popularnego „Główkę”.

Krzysiek naprawdę bardzo długo dochodził do siebie. W międzyczasie pojawiło się jeszcze kilka mniejszych urazów. Krzysiek nikogo się nie boi, może wygrać z każdym na świecie w kategorii junior ciężkiej. Jednak po takich przejściach potrzebuje walki na przetarcie. Po niej może walczyć z Usykiem, Gassijewem, nie ma żadnego problemu” – powiedział trener Fiodor Łapin, w rozmowie z serwisem Boxing.pl.

Głowacki swoją postawą w ringu w walce z Marco Huckiem pokazał, że jest prawdziwym wojownikiem z krwi i kości. Tym pojedynkiem, zasłużył sobie na szacunek kibiców boksu zawodowego na całym świecie. Wydaje się, że jego kolejna mistrzowska walka, to tylko kwestia czasu.

Polsat Boxing Night to największe bokserskie wydarzenie w Polsce. Dziękuję Mateuszowi Borkowi, że dał mi szansę zaboksowania na nadchodzącej gali. Dam z siebie wszystko, żeby wygrać w jak najlepszym stylu. Poza ringiem każdy może coś krzyknąć, to każdy potrafi.

Trzeba wyjść do ringu i pokazać, że ty jesteś profesorem boksu, nie ta druga osoba. Już nigdy nie przegram! Będę tylko wygrywał i ciężko zasuwał” – powiedział pięściarz w rozmowie z redakcją polsatsport.pl.

Po (mamy nadzieję) wygranej walce na Polsat Boxing Night 7, Głowackiego czeka prawdopodobnie udział w turnieju Super Series, gdzie mają zmierzyć się ze sobą czołowi zawodnicy z tej kategorii wagowej (junior ciężka). Będzie to ósemka pięściarzy, która powalczy o wielkie pieniądze. Ostateczna prezentacja uczestników ma odbyć się w lipcu.

Trzymamy kciuki za Głowackiego. Jest to obecnie najlepszy polski zawodnik bez podziału na kategorie wagowe. Jesteśmy pewni, że szybko wróci na tron!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem