Boks: Głowacki – Usyk, to już dzisiaj!

Już dzisiaj wielkie pięściarskie grzmoty! W Ergo Arenie, kibice zgromadzeni na trybunach będą świadkami prawdziwego sportowego widowiska. Ta gala jest przeciwieństwem wszystkich imprez, które potrafią sprzedać sporą ilość biletów. Tutaj nie mamy walk celebrytów, nie ma pomiędzy zawodnikami złej krwi, jest tylko sport. I to on dzisiaj zwycięży. Nikt z walczących nie mówi o pieniądzach,

Już dzisiaj wielkie pięściarskie grzmoty! W Ergo Arenie, kibice zgromadzeni na trybunach będą świadkami prawdziwego sportowego widowiska. Ta gala jest przeciwieństwem wszystkich imprez, które potrafią sprzedać sporą ilość biletów.

Tutaj nie mamy walk celebrytów, nie ma pomiędzy zawodnikami złej krwi, jest tylko sport. I to on dzisiaj zwycięży. Nikt z walczących nie mówi o pieniądzach, każdy wypowiada się tylko o wyzwaniu, jakie muszą podjąć.

Walką wieczoru jest starcie Krzysztof Głowackiego z Oleksandrem Usykiem. Na wczorajszej ceremonii ważenia czuć już było kumulujące się napięcie, zarówno wśród zawodników, jak i publiczności. Z jednej strony, słychać było głośny doping dla Ukraińca, z drugiej gromkie okrzyki: „Główka, Główka!”.

Nasz mistrz tak mówił o swoich przygotowaniach: „Przed walką z Usykiem trenowałem również w Zakopanem i to był jeden z moich najlepszych obozów. Przygotowania przebiegały bez zakłóceń, bo zrealizowaliśmy wszystkie założenia. Sparowałem też z pięcioma bokserami. Co prawda żaden sparingpartner nie będzie walczył idealnie jak twój rywal, ale chodzi o to, aby prezentowali podobny styl. Oceniam, że jestem w świetnej formie”.

glowacki-wygrywa-z-huckiem-laczy-nas-pasja

Bardzo pewny siebie i wyluzowany wydaje się być jego rywal. Przed samą walką nie zamierza wprowadzać do swoich rytuałów niczego nowego: „Nie zmieniam swojego postępowania. Zawsze staram się zachowywać tak, jak nakazuje mi moja prawosławna wiara i Bóg. Te wskazówki i zasady są dla mnie najważniejsze. Przed pojedynkiem nie rezygnuję również z niektórych potraw, ani nie zjadam czegoś w większej ilości. Jem wszystko, co jest smaczne i pożywne”.

Gala wzbudza spore zainteresowanie na całym świecie. Będzie pokazana na żywo w 12 krajach. Do końca toczą się negocjacje, czy pokaże ją amerykańska telewizja. Na pewno będzie można ją zobaczyć w USA poprzez specjalnie realizowaną transmisję internetową.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć wszystkim Polakom walczącym z zagranicznymi rywalami pewnych zwycięstw przed czasem. Mamy nadzieję, że hala będzie wypełniona kibicami, a wszyscy którzy zdecydują się obejrzeć walki w telewizji będą mieli noc niesamowitych wrażeń i emocji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem