Błaszczykowski strzeli gola z Górnikiem? Na tym można dużo zarobić…

Wisła Kraków w poniedziałkowy wieczór w Zabrzu zmierzy się z miejscowym Górnikiem. Zarówno krakowianie, jak i zabrzanie do nowej rundy podchodzą w pełnym skupieniu. O zawirowaniach w Grodzie Kraka mówiło się w całej Polsce, natomiast przy Roosvelta nerwowość wywołana jest miejscem w tabeli – Górnik przezimował na miejscu spadkowym. Dla kogo wiosna zacznie się spokojnie? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Białej Gwiazdy, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Piłkarze Macieja Stolarczyka grają naprawdę dobrze w tym sezonie, ale nie tylko ich postawa na boisku spotkała się z olbrzymim szacunkiem futbolowych obserwatorów w Polsce. Charakter, ambicja, poświęcenie dla barw klubowych, kolegów z drużyny i kibiców na trybunach zostało przez tych ostatnich docenione. Wiosnę Biała Gwiazda zacznie z ósmego miejsca. Na którym skończy?

Z jednej strony niedawno blisko było najczarniejszych scenariuszów, z drugiej – do podium traci cztery punkty, a drużynę zasilili zasilili Jakub Błaszczykowski czy Sławomir Peszko.

Realny cel jest jasny: miejsce w górnej ósemce tabeli – zwłaszcza, że chrapkę na zepchnięcie Wisły w dół ligowej stawki ma lokalny rywal, Cracovia. Wygrzebać się z dołu planuje również najbliższy rywal Wisły, Górnik Zabrze, który w tym sezonie w 20 meczach wygrał zaledwie trzykrotnie. Piłkarze Macieja Stolarczyka z kapitanem Błaszczykowskim na czele zrobią wszystko, by tego wyniku przynajmniej nie poprawili.

Górnik Zabrze nie wygra z Wisłą Kraków (X2) – kurs LV BET: 1.66

Ten mecz jest absolutnym hitem rundy z jednego powodu: do ekstraklasy wraca Jakub Błaszczykowski. Zimą zaczął treningi w drużynie „Białej Gwiazdy” i potwierdził gotowość gry bez pobierania wynagrodzenia. Kuba to fantastyczny człowiek, godny naśladowania pod każdym względem. Cichy, skromny, pracowity i pomagający innym.

Nie sposób nie wyrazić uznania dla jego charakteru. Niejednokrotnie dał przykład każdemu z nas, że podnieść można się zawsze i w każdej sytuacji – nawet takiej, w której światełkiem w tunelu zdaje się być nadjeżdżający pociąg. Już jest stawiany w jednym rzędzie z największymi legendami klubu. To na niego będą skierowane oczy całej piłkarskiej Polski.

Jakub Błaszczykowski strzelcem bramki – kurs LV BET: 3.75 

Ciekawą statystyką przed spotkaniem obu drużyn jest z pewnością ta dotycząca bezpośrednich meczów tych drużyn. Na Roosevelta w ostatnich sześciu spotkaniach tylko raz zdarzyło się, by Wisła nie zdołała strzelić bramki – w ostatnim meczu tych drużyn. Czas na powrót na właściwe tory? Błaszczykowski na pewno będzie dużym zagrożeniem dla gospodarzy, ale przecież na drugim skrzydle coś do udowodnienia będzie miał Peszko. Skupienie się zaś na tych dwóch piłkarzach sprawi, że pozostali będą mieli więcej miejsca i swobody. Biała Gwiazda z golem w Zabrzu? To prawdopodobny scenariusz!

Wisła Kraków strzeli gola – kurs LV BET: 1.48 

To gospodarze są faworytem tego spotkania, a więc kurs na zwycięstwo Białej Gwiazdy jest wysoki. Sporo można zarobić trafnie obstawiając zwycięstwo Białej Gwiazdy, ale również wielu zakładów niedotyczących tylko wyniku meczu.

Wygra Górnik Zabrze: 2.30

Remis: 3.70

Wygra Wisła Kraków: 3.30

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.