BLAST Premier Global Final 2020 – wszystko co musisz wiedzieć! ZESPOŁY, FORMAT, NAGRODY, PREMIE, GDZIE OGLĄDAĆ?

Jeszcze wiele miesięcy minie zanim odbędą się wielkie lanowe imprezy esportowe. CS:GO cierpi na tym niezwykle mocno. Wszak, plany Valve były bardzo ambitne. Niestety, na majora przyjdzie nam poczekać - nie trochę, a bardzo dużo. Namiastką wielkiej rywalizacji będą finały BLAST Premier Global 2020! Osiem zespołów pobije się o imponującą liczbę miliona dolarów. Zwycięzca BLAST Premier Global Final na swoje konto zgarnie 600 tysięcy! Co musisz wiedzieć o turnieju BLAST Premier Global Final 2020?

Nowy rok, nowy esport? Niestety, nic bardziej mylnego! Pandemia koronawirusa storpedowała wszelkie plany organizatorów czołowych imprez… Wszyscy wciąż czekają na możliwość rozgrywania turniejów z udziałem nie tylko publiczności, ale lanowych – z zawodnikami w jednym miejscu. BLAST Premier Global Final 2020 ma być namiastką normalności. Choć rozgrywany online, to stawka, o którą grać będą zawodnicy z pewnością doda emocji!

Zobacz także: Kolejne zmiany w x-kom AGO – dwóch zawodników opuszcza drużynę

BLAST Premier Global Final – ZESPOŁY, FORMAT, KTO BIERZE UDZIAŁ?

Osiem zespołów powalczy o ogromne pieniądze podczas BLAST Premier Global Final 2020. Cztery zespoły zostały wybrane na podstawie osiągnięć odnoszonych podczas wiosennych i jesiennych turniejów. W rywalizacji wezmą udział dwaj finaliści europejskiego turnieju – Complexity i Team Vitality. Do rywalizacji zaproszono także wiosennego zwycięzcę amerykańskich zawodów – Evil Geniuses. Czwartym zespołem jest druga ekipa jesiennych zmagań, Astralis (Fall Finals wygrał Team Vitality).

Pozostałe cztery zespoły trafiły do światowych finałów na podstawie rankingu BLAST Premier Circuit. Miejsca dostały ekipy Natus Vincere, G2 Esports, Team Liquid i Furia Esports.

Zobacz także: Oficjalnie: FalleN nowym zawodnikiem Team Liquid!

Turniej odbędzie się na bazie drabinki turniejowej z podwójną eliminacją. Czternaście meczów, od pierwszej rundy po finał, zostanie rozegranych od 19 do 24 stycznia. Wszystkie mecze odbędą się w formacie BO3 (najlepszy na trzech mapach).

BLAST Premier Global Final 2020 – PREMIE, NAGRODY

BLAST Premier Global Final 2020 to namiastka wielkiej rywalizacji w 2021 roku. Na majora zawodnikom przyjdzie poczekać co najmniej do jesieni. W finałach powalczą jednak o milion dolarów. Zwycięzca zainkasuje aż 60% całej kwoty.

 

1. miejsce BLAST Premier Global Final – 600 tysięcy dolarów

2. miejsce – 200 tysięcy dolarów

3. miejsce – 80 tysięcy dolarów

4. miejsce – 50 tysięcy dolarów

5.-6. miejsce – 20 tysięcy dolarów

7.-8. miejsce – 15 tysięcy dolarów

Fot. BlastPremier.com

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem