„Bjergsen” wraca z emerytury i podpisuje kontrakt z Team Liquid!

Plotki potwierdzone - Søren „Bjergsen” Bjerg kończy emeryturę i wraca do gry! Duński midlaner w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Team Liquid.

Rok temu świat obiegła informacja o emeryturze Sørena „Bjergsena” Bjerga. Duńczyk jest zdecydowanie jedną z legend amerykańskiej sceny LoL’a, a barwy Team SoloMid reprezentował nieprzerwanie od 2013 roku. Przyszedł jednak czas na odwieszenie myszki na kołek oraz przejęcie sterów w drużynie jako główny trener. Przygoda z „trenerką” szybko się jednak zakończyła.

Zobacz również: Steven „Hans sama” Liv odchodzi z Rogue i dołącza do Team Liquid!

W październiku „Bjergsen” ogłosił powrót do profesjonalnej gry i rozstanie z Team SoloMid. Plotkowało się, że 25-latek może zasilić szeregi innej ekipy z LCS, a dokładniej Teamu Liquid. Doniesienia okazały się być prawdziwe, a dziś ogłoszono nawiązanie współpracy pomiędzy TL a Bjergiem. Tym samym Liquid skompletowało całą drużynę na nadchodzący sezon, gdyż w ostatnich dniach zaprezentowało swoje nowe nabytki z Europy – „Bwipo” oraz „Hans samę”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem