Bill Gates: śledzę Igę Świątek od Rolanda Garrosa. Jest inspiracją!

Słynny założyciel Microsoftu, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Bill Gates zaskoczył w wywiadzie dla magazynu „Time”. Przyznał się nie tylko do swojej słabości wobec tenisa, ale w szczególnych słowach wyróżnił Igę Świątek.

W niedzielę polska zawodniczka w efektownym stylu rozprawiła się z kolejną rywalką w turnieju WTA w Indian Wells. Nie dała żadnych szans Rosjance Weronice Kudermetowej, wygrywając 6:1, 6:0. Co bardziej uważni obserwatorzy dostrzegli, że pośród widzów obserwujących spotkanie na żywo był założyciel Microsoftu, Bill Gates. Amerykański przedsiębiorca i filantrop jest wielkim fanem Igi Świątek i jak przyznał w wywiadzie dla magazynu „Time”, obserwuje jej karierę od momentu sensacyjnego triumfu w French Open.

„Śledzę jej karierę dokładnie od momentu zwycięstwa w Roland Garros. Bardzo mi zaimponowała, podziwiam jej styl gry” – powiedział Bill Gates.

W rozmowie dla amerykańskiego magazynu pojawiła się również informacja, że Microsoft chciałby zaoferować polskiej tenisistce ekskluzywną współpracę sponsorską, ale jej szczegóły zostaną podane do wiadomości w odpowiednim momencie w przyszłości.

https://twitter.com/wta/status/1447269889723359232?s=21

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem