Bilety na mecz Bayernu i spotkanie z Lewandowskim – mamy zwycięzcę!

Po uroczystej Gali Mistrzów Sportu z inicjatywy Piotrka Małachowskiego, doszło do aukcji kasku Bartosza Zmarzlika, dwóch biletów na mecz Bayernu Monachium i lunchu z Robertem Lewandowskim (darczyńcą vouchera) oraz statuetki z diamentem, należącej do pomysłodawcy aukcji. Pieniądze z licytacji wspomogą leczenie chorego na raka Kamila Nowosielskiego. Poprzez udział w aukcji biletów i lunchu z Robertem

Po uroczystej Gali Mistrzów Sportu z inicjatywy Piotrka Małachowskiego, doszło do aukcji kasku Bartosza Zmarzlika, dwóch biletów na mecz Bayernu Monachium i lunchu z Robertem Lewandowskim (darczyńcą vouchera) oraz statuetki z diamentem, należącej do pomysłodawcy aukcji. Pieniądze z licytacji wspomogą leczenie chorego na raka Kamila Nowosielskiego.

Poprzez udział w aukcji biletów i lunchu z Robertem Lewandowskim, Stowarzyszenie Sportu i Turystyki „Jedno Serce” oraz LV BET Zakłady Bukmacherskie, wspólnie stały się posiadaczami vouchera. Zdecydowali się jednak przekazać ten voucher dalej.

W związku z tym, iż Grupa LV wspiera od lat akcje charytatywne, bilety, za zgodą polskiego, wspaniałego piłkarza, przekazujemy na aukcję Allegro WOŚP.”

Wczoraj licytacja została zakończona. Zwycięzcą okazał się darczyńca o loginie: ab1414. Cały pakiet wykupiono za kwotę 26 200 zł. Wygranemu gratulujemy!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem