Bild: z tym klubem agent Lewandowskiego skontaktował się w sprawie transferu!

Reprezentujący interesy Roberta Lewandowskiego agent Pini Zahavi miał kontaktować się w sprawie potencjalnego transferu z Chelsea FC. Anglicy widzą w Polaku opcję, gdyby nie udało im się ściągnąć Erlinga Haalanda.

Plotki związane z przyszłością Roberta Lewandowskiego nie słabną. Władze Bayernu deklarują wprawdzie, że nie ma mowy o sprzedaży Polaka. Julian Nagelsmann stwierdził, że zupełnie nie dziwią go spekulacje, przy nazwisku snajpera, który strzela kilkadziesiąt goli w sezonie muszą się one pojawić. Dodał jednak, że po powrocie “Lewego” z urlopu zaprosi go na rozmowę, podczas której będzie chciał poznać jego stanowisko. Według niemieckich mediów, Pini Zahavi nie siedzi z założonymi rękami i odbył już rozmowy z Chelsea.

Anglicy bardzo chcieliby sprowadzić dużo młodszego i perspektywicznego Erlinga Haalanda. Mówi się, że są gotowi zapłacić wielkie pieniądze.

Kolejka po Norwega będzie jednak długa, a licytacja ostra. Według “Bilda”, kontakty z Zahavim mają stanowić podłoże pod ewentualne ułożenie relacji na wypadek gdyby nie udało się z Haalandem. Bild przypomina sytuację kontraktową Polaka, który teoretycznie za dwa lata może być wolnym piłkarzem, a za rok można po raz ostatni drogo go sprzedać. Sugerują, że Lewandowski może nie być zachwycony rozwojem projektu w Monachium i kierunkiem, w którym idą rozmowy władz klubu z innymi ważnymi piłkarzami.

“Czołowe gwiazdy pokroju Lewandowskiego potrzebują gwarancji, że Bayern będzie odgrywał ważną rolę w kolejnych sezonach rozgrywek Ligi Mistrzów” – pisze Bild.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem