„Bild” wytypował dwóch nowych kandydatów do objęcia posady trenera Bayernu

Giełda nazwisk, które mogą objąć stanowisko trenera pierwszej drużyny Bayernu Monachium trwa. W niedzielę niemiecki "BILD" podał dwóch kolejnych kandydatów, których zarząd "Dumy Bawarii" bierze pod uwagę.

Odejście Hansiego Flicka z Bayernu Monachium jest praktycznie przesądzony. Sam Niemiec przyznał, że chciałby opuścić zespół po zakończeniu kampanii 2020/2021. Swoje niezadowolenie z biegu spraw wyraził sam zarząd Bayernu, który w oficjalnym komunikacie powiedział, że Flick nie powinien ujawniać swojej decyzji opinii publicznej. Zwycięzca potrójnej korony po mistrzostwach Europy najprawdopodobniej obejmie stanowisko selekcjonera reprezentacji Niemiec.

Zobacz również: Kevin De Bruyne z kolejna kontuzją. „Uraz nie wygląda dobrze”

Według mediów głównym kandydatem do objęcia wakatu po Flicku jest Julian Nagelsmann z RB Lipsk. Niemiec jest jednak związany kontraktem ze swoją drużyną i ewentualne zatrudnienie będzie musiało wiązać się z opłatą transferową. „Chrapkę” na Nagelsmanna ma również Tottenham Hotspur, który może zwolnić Jose Mourinho po zakończeniu sezonu. Bardzo możliwe, że zespół z Lipska będzie wolał oddać swojego trenera do innego klubu, niż bezpośredni rywal.

Poza Nagelsmannem sporo mówi się jeszcze o Massimiliano Allegrim, Ralfie Rangnicku i Joachimie Löwie. W niedzielę niemiecki „Bild” do tej listy dodał dwa kolejne nazwiska – Erika ten Haga oraz Marka van Bommela. Ten Hag był w przeszłości związany z rezerwami Bayernu, a aktualnie jest trenerem Ajaxu Amsterdam. Mark van Bommel pozostaje niezatrudniony od 2019 roku, kiedy to zakończył współpracę z PSV Eindhoven.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem