BIG zdecydowanie lepsze od PDW. Polacy kończą udział w EU Masters

To koniec przygody PDW w letniej edycji European Masters. Ekipa Mateusza "Czajka" Czajki przegrała z BIG wynikiem 0:3 i zakończyła udział w turnieju.

Tego lata na EU Masters Polskę reprezentowały trzy formacje – PDW, Illuminar Gaming i AGO Rogue. Dwie z nich, RGE i IHG, swoją przygodę w rozgrywkach zakończyły już na etapie fazy grupowej. Awans do play-offów wywalczyło za to PDW, które w pierwszym meczu musiało mierzyć się z faworyzowanym BIG.

Zobacz również: Oficjalnie: Marcelo „coldzera” David nowym zawodnikiem Complexity!

Ćwierćfinał przeciwko niemieckiej formacji był, niestety, meczem bez większej historii. Naszym rodakom nie udało się nawiązać walki na żadnej z map – to sąsiedzi zza naszej zachodniej granicy dyktowali tempo gry i w pełni kontrolowali spotkanie. Polacy nie byli w stanie ugrać ani jednej mapy, a mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla BIG.

Mimo, że w EUM nie zobaczymy już żadnej polskiej ekipy, to kilku naszych rodaków wciąż ma szanse na tytuł. Jednym z nich jest właśnie zawodnik BIG – „Melonik”. Poza nim w walce liczy się jeszcze Misfits Premier („Shlatan”, „Agresivoo”, „Woolite”, „Jactroll”) oraz Karimne Corp („Cinkrof”).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem