Benjamin Mendy kolejnym zawodnikiem, który złamał przepisy sanitarne

Koronawirus nie odpuszcza, jednak niektórzy zawodnicy zdają się ignorować realne zagrożenie. Kolejny zawodnik złamał zasady sanitarne, mowa o Benjaminie Mendym z Manchesteru City.

Defensor „The Citizens” zorganizował w swoim domu imprezę sylwestrową, na której pojawiło się wiele osób. Organizacja przyjęcia była pogwałceniem wszelkich zasad sanitarnych nałożonych przez klub oraz angielską federację. W sieci pojawiły się zdjęcia, które jednoznacznie potwierdzają czyn Francuza. Co gorsza – 3 dni wcześniej mecz Manchesteru City z Evertonem został przełożony ze względu na zakażenia koronawirusem w kadrze City. Zachowanie zawodnika skomentowały władze klubu.

Klub wie o sylwestrowym złamaniu protokołu przez Benjamina Mendy. Piłkarz twierdzi, że niektóre elementy tego incydentu zostały źle opisane w mediach. Publicznie przeprosił za swój błąd. Klub jest rozczarowany tym incydentem i będzie prowadził wewnętrzne dochodzenie – pisze rzecznik prasowy Manchesteru City

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy taki incydent w Premier League. Kilka dni wcześniej świąteczną imprezę wyprawiła trójka z Tottenhamu – Erik Lamela, Giovani Lo Celso oraz Sergio Reguillon.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem