Mecze z drużynami, które w tym sezonie awansowały na najwyższy szczebel rozgrywkowy wychodzą piłkarzom Wisły Kraków fenomenalnie. Czy podobnie jak w przypadku spotkań z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Stalą Mielec będzie w starciu z kolejnym beniaminkiem? Przedstawiamy kursy na spotkanie z Wartą Poznań, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

Bardzo trudny był początek sezonu dla piłkarzy ze stolicy Wielkopolski. W pierwszych czterech kolejkach próżno było szukać spotkania, w którym zawodnicy Warty wywalczyliby komplet punktów. Na takowy czekali do piątej kolejki, ale gdy już przełamanie nastąpiło – poznaniacy szli za ciosem. Dość powiedzieć, że wygrali większość z ostatnich pięciu spotkań i w tabeli mają tyle samo punktów, co Wisła Kraków.

Wisła nie przegra z Wartą – kurs LV BET: 1.33

„Biała Gwiazda” na pewno nie przestraszy się rywala, natomiast o lekceważeniu sąsiada w tabeli też nie może być mowy. Zapowiada się atrakcyjne dla kibiców spotkanie, w którym będzie można liczyć na gole. Wyłączając dwa bezbramkowe remisy z liderami w tabeli, jakie na wyjazdach notowali piłkarze Artura Skowronka, w meczach z udziałem Wisły padło 26 bramek w siedmiu spotkaniach. To daje imponującą średnią 3,71 gola na mecz.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 2.15

Spotkania z beniaminkami zawodnicy Artura Skowronka wspominają bardzo dobrze. Ze Stalą Mielec „Biała Gwiazda” zwyciężyła na wyjeździe aż 6:0, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała uległo drużynie ze stolicy Małopolski 0:3. Czy wyższość Wisły Kraków będą musieli uznać również w Poznaniu? Przedstawiamy dwa typy, które sprawdziłyby się w poprzednich meczach z beniaminkami. Zwycięstwo do zera przyniosłoby dużą stopę zwrotu, a powtórzenie wysokiej wygranej, z handicapem (-2.5) – gigantyczną!

Wisła wygra do zera – kurs LV BET: 3.60

Wisła wygra minimum trzema bramkami – kurs LV BET: 12.00

Kibice z Reymonta z pewnością w roli, kto ma strzelać bramki i imponować akcjami, widzą skrzydłowego Yawa Yeboaha. Piąty najszybszy piłkarz ligi (w meczu ze Śląskiem odnotowano u niego prędkość 34,34 km/h) zdobył dwie bramki i zanotował asystę we wspomnianym spotkaniu ze Stalą. Teraz wraca do kadry meczowej po przebytej chorobie i z pewnością będzie chciał poszukać kolejnej bramki w sezonie, nawet zaczynając spotkanie w roli jokera.

Yaw Yeboah strzeli bramkę – kurs LV BET: 4.30

Piłkarze Wisły Kraków w dziewięciu spotkaniach tego sezonu zdobyli 10 punktów. Wygrana z Wartą Poznań pozwoliłaby „Białej Gwieździe” doszlusować do górnych rejonów tabeli i odskoczyć od najbliższego rywala. Ten jednak się przed wiślakami nie położy. – Warta gra u siebie, gdzie do tej pory jeszcze nie wygrała, więc na pewno będzie chciała to zmienić. Możemy spodziewać się wysokiego pressingu i musimy także pod tą presją reagować – zapowiada Artur Skowronek. Czy jego zespół będzie reagował poprawnie i przywiezie trzy punkty do Krakowa?

Wygra Warta Poznań – 3.15
Remis – 3.15
Wygra Wisła Kraków – 2.45

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem