Będzie TRANSFER Krzysztofa Piątka! Hertha przyjęła ofertę

Wszystko wskazuje na to, że niezbyt udana przygoda Krzysztofa Piątka z Herthą Berlin dobiega końca. Jak informuje Gianluca Di Marzio, Niemcy zaakceptowali ofertę wypożyczenia złożoną przez włoską Genoę - klub, w którym „Pio” wypłynął w Europie na szerokie wody.

Wydaje się przesądzone, że reprezentant Polski już za moment rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w barwach nowego zespołu. Ostatnie dni spędzał na egzotycznych Malediwach, ale w temacie jego przyszłości klubowej dużo się dzieje. Jak informuje Gianluca Di Marzio, Piątek ma sporo ofert. Choć ostatnie miesiące jego kariery nie należały do udanych, wciąż ma w Europie renomę, która pozwala przebierać w propozycjach.

Przez chwilę wydawało się, że najbliższym realizacji tematem jest wypożyczenie z opcją wykupu do Galatasaray Stambuł. Dziś okazuje się, że w tej samej formule Piątka może pozyskać Genoa.

Włosi porozumieli się z Herthą na temat warunków wypożyczenia z opcją wykupu za kwotę 17 milionów euro.

Przypomnijmy, że Krzysztof Piątek był już piłkarzem Genoi. To w jej barwach strzelił 19 goli w 21 spotkaniach, by po spektakularnym wejściu do Serie A przenieść się za 30 milionów euro do AC Milan. Włosi mają nadzieję, że w barwach ich klubu odzyska dawną dyspozycję. W Berlinie ewidentnie się dusił. W tym sezonie Bundesligi grał „ogony” – zdobył tylko jedną bramkę. Łącznie uzbierał na boisku niespełna 350 minut.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem