Beckham potrzebuje kozaków z Europy. Duża oferta dla gracza Barcelony!

Z zaciekawieniem śledzimy kolejne doniesienia o rozwoju projektu pod nazwą Inter Miami, a więc klubu współtworzonego przez Davida Beckhama, mającego wystartować od kolejnego sezonu w amerykańskiej Major League Soccer. Skąd to zainteresowanie? Z prostego powodu: Beckham i spółka z pewnością będą chcieli ściągnąć kilka dużych nazwisk z Europy, jako sztandarowe postaci swojego projektu. Nie zamierzają również ograniczać się z zatrudnianiem anonimowego trenera.

Póki co Inter Miami oficjalnie zakontraktował dwóch zawodników. Pierwszy to 19-letni Argentyńczyk, młodzieżowy reprezentant kraju z Estudiantes La Plata – Matias Pellegrini. Drugi – jego rówieśnik i rodak z CA Banfield, Julian Carranza. Dyrektor sportowy klubu Paul McDonough wyraził ekscytację z faktu zatrudnienia dwóch obiecujących, młodych ofensywnych graczy, ale jednocześnie podkreślił potrzebę zbalansowania ich doświadczeniem zawodników z poważną piłkarską przeszłością.

„To ważne, aby pozyskać również weteranów, doświadczonych piłkarzy zarówno spoza kontynentu, jaki i występujących już teraz w lidze MLS” – oświadczył McDonough.

Najbardziej elektryzujące będą wybory tak zwanych „designated players”. Miejsca zwyczajowo obsadzane w MLS przez kozaków z przeszłością, pokroju Wayne’a Rooneya czy Zlatana Ibrahimovicia. Jak donoszą dziś media, Inter Miami jest poważnie zainteresowany – i idzie za tym konkretna, intratna finansowo oferta – zatrudnieniem napastnika FC Barcelony, Luisa Suareza. Według „Mundo Deportivo”, sam Urugwajczyk jest zdania, że mógłby to być bardzo dobry kierunek wieńczący jego karierę. Aktualnie ma 32 lata i jeszcze dwa do końca kontraktu z Barceloną, co stawia pod znakiem zapytania termin ewentualnych przenosin za Ocean. Choć w klubie z Katalonii są ponoć tacy, którzy nie wykluczają, że mógłby chcieć odejść nawet już zimą.

Rozliczne europejskie źródła, jako drugiego z potencjalnych „marquee players”, mogących dołączyć do projektu Beckhama, wymieniają Edinsona Cavaniego, którego obowiązuje jeszcze rok kontraktu w Paryżu.

Nawet jeśli część z tych doniesień to plotki bądź też plany, które pozostaną wyłącznie pobożnym życzeniem inwestorów Interu Miami, dają nam niezłe dobre wyobrażenie w którym kierunku będą chcieli pójść w ramach tego projektu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem