Bayern chce dopiąć transfer Camavingi przed zakończeniem sezonu

Bayern Monachium ostrzy zęby na pomocnika Rennes - Eduardo Camavingę. Klub ze stolicy Bawarii chce podpisać kontrakt z Francuzem jeszcze przed otwarciem okienka transferowego.

Kilkanaście dni temu Eduardo Camavinga podjął decyzję o nieprzedłużeniu kontraktu z obecnym klubem, czyli francuskim Rennes. 18-latek od dawna cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony gigantów europejskiej piłki – jego usługami jest zainteresowany między innymi Real Madryt. Jego umowa z Rennes zakończy się wraz z zakończeniem kampanii 2020/2021, więc letnie okienko transferowe będzie ostatnią szansą na zarobek dla klubu.

Zobacz również: Tottenham zaprezentował następcę Mourinho. Jeszcze niedawno grał w Tottenhamie!

Według „France Football” Bayern Monachium uważa, że nie zastąpił w pełni Thiago, który rok temu wylądował w Liverpoolu. Niepewna jest również przyszłość Corentina Tolliso, więc ewentualny transfer Camavingi ma sens. Pierwszą rozmowę z 18-latkiem miał odbyć już dyrektor sportowy „Dumy Bawarii” Hasan Salihamidžić, który chciałby załatwić sprawę transferu jak najszybciej. Bośniak miał zagwarantować Francuzowi sporo minut na boisku oraz lukratywny kontrakt. Dziwić może jednak fakt, że jedną z przyczyn konfliktu pomiędzy Hansim Flickiem a Hasanem Salihamidžiciem był brak wzmocnień.

Aktualnie Camavinga jest wyceniany przez transfermarkt.de na 60 milionów euro. Niepodpisanie nowego kontraktu sprawi, że cena za obiecującego pomocnika będzie stopniowo spadać.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem