Bartosz Bereszyński zawodnikiem SSC Napoli! [OFICJALNIE]

Mamy oficjalne potwierdzenie! Dziś SSC Napoli zaprezentowało swój nowy nabytek, którym został reprezentant Polski, Bartosz Bereszyński.

O transferze Bartosza Bereszyńskiego do SSC Napoli mówiło się już od tygodni. Udany mundial otworzył obrońcy furtkę do lepszego zespołu niż Sampdoria, a mowa właśnie o ekipie z Neapolu. Negocjacje trwały jakiś czas jednak dziś oficjalnie zaprezentowano polskiego defensora w nowych barwach.

Zobacz również: Manchester United finalizuje pierwszy zimowy transfer

Bereszyński trafił do Napoli w ramach wypożyczenia do końca tego sezonu. W umowie została jednak zawarta klauzula wykupu, która ma wynosić 1,8 miliona euro. Polak został ściągnięty do lidera Serie A jako zmiennik Giovanniego Di Lorenzo. Czas pokaże, czy 31-latek będzie miał okazję na regularne występy. Do tej pory „Bereś” rozegrał 15 meczów w lidze oraz jedno spotkanie w Pucharze Włoch.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem