Bartosz Bereszyński na liście życzeń giganta!

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Bartosz Bereszyński znalazł się na shortliście zawodników, których w kontekście transferu rozważa sam Inter Mediolan.

Mistrzowie Włoch poszukują kandydatów do zastąpienia Achrama Hakimiego, który wkrótce ma przenieść się do Paris Saint Germain za niebagatelną sumę 60 milionów euro. Największa sportowa gazeta w Italii wymienia kilka nazwisk zawodników, którzy są rozważani pod kątem gry na prawym wahadle w Interze. “Bereś” nie jest numerem jeden na liście, ale niespodziewanie w ogóle się na niej znalazł.

Priorytetem klubu z Mediolanu ma być Hector Bellerin. Na liście znaleźli się też Davida Zappacosta, Hans Hateboer czy Joakim Maehle.

Bartosz Bereszyński może być więc śmiało np. numerem pięć na liście potencjalnych zastępców Hakimiego, co mocno ogranicza szanse na transfer, ale wciąż pokazuje, że jest w Serie A piłkarzem cenionym. Często patrzymy na niego przez pryzmat kadry, widząc piłkarza o ograniczonych możliwościach. Jednak w Sampdorii Genua ma niezwykle mocną pozycję i niewykluczone, że wkrótce zostanie jej kapitanem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem