Bartłomiej Drągowski ratuje Fiorentinę i broni kolejny rzut karny!

Bartłomiej Drągowski umie w rzuty karne! Od kiedy występuje w Serie A, obronił już 5 na 18 możliwych. W niedzielę swoimi interwencjami uratował Fiorentinie komplet punktów!

Fiorentina zaserowała kolejną porażkę ekipie Sebastiana Walukiewicza. Cagliari po dobrej pierwszej fazie sezonu, obecnie notuje passę dziewięciu gier bez zwycięstwa. Jednym z bohaterów starcia w ramach 17. kolejki rozgrywek był Bartłomiej Drągowski, który na dziesięć minut przed przerwą obronił rzut karny. Dokładnie wyczuł intencje strzelca.

Zamaszyście rzucił się w kierunku lewego słupka bramki i złapał piłkę. 

Dla Drągowskiego to druga jedenastka obroniona w tym sezonie i już piąta w jego przygodzie z Serie A.

To oznacza, że broni rzuty karne z wysoką średnią skutecznością na poziomie 27 procent. To wynik, którym spośród topowych polskich bramkarzy może pochwalić się obecnie tylko Wojciech Szczęsny. Według danych serwisu Transfermarkt, ma na koncie 17 udanych interwencji na 57 prób. Wracając do Drągowskiego, 23-latek został wysoko oceniony przez włoskie media. Zgodnie podkreślają jego rolę oraz drugą bardzo ważną interwencję – obronę strzału Razvana Marina.

Tottomercatoweb:

„Drągowski potwierdził, że jest jednym z najlepszych graczy Fiorentiny w tym sezonie. Mur nie do przebicia.”

.

Tak fruwa Cristiano Ronaldo! Juventus w bólach pokonuje Sassuolo

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem