Bartłomiej Drągowski może zastąpić wielkiego bramkarza! Agent leci na rozmowy

Bartłomiej Drągowski wydaje się być coraz bliżej odejścia z Fiorentiny. Jak dowiedział się serwis meczyki.pl, dziś agent polskiego bramkarza spotka się z władzami samego Atletico Madryt!

W ostatnich miesiącach włoskie i polskie media regularnie informują, że Fiorentina jest gotowa na sprzedaż Drągowskiego. Miała nawet ustalić cenę, która – w zależności od podawanej wersji – miała wahać się między 20 a 30 milionów euro. Sprostać takiemu finansowemu wyzwaniu mogą tylko największe kluby i okazuje się, że taki właśnie pojawił się na horyzoncie. Mówiło się o zainteresowaniu ze strony Borussii Dortmund. Dziś Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl informuje o starcie rozmów z samym Atletico Madryt.

Agent Bartłomieja Drągowskiego jeszcze dziś ma spotkać się z władzami mistrza Hiszpanii!

Atletico ma rozważać kandydaturę Polaka docelowo w kontekście zastąpienia Jana Oblaka. W rywalizacji ze Słoweńcem, który od sezonu 2015/2016 praktycznie nie opuszcza bramki Atleti, dziś byłby prawdopodobnie na straconej pozycji i musiał pełnić rolę jego dublera. Ewentualny transfer do ekipy mistrza Hiszpanii byłby jednak sprawą niezwykle prestiżową.

W takim składzie mamy zagrać ze Szwecją! 

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem