Barney „Alphari” Morris przesunięty na ławkę rezerwowych Team Liquid!

Zaskakująca informacja na starcie letniego splitu amerykańskiego LCS. Team Liquid poinformowało, że do końca pierwszego tygodnia na ławce rezerwowych zasiądzie Barney "Alphari" Morris.

W ten weekend rozpoczęły się rozgrywki w ramach League of Legends Championship Series Summer, w których amerykańska elita walczy o awans na mistrzostwa świata. W jednym z pierwszych spotkań TSM wygrało z Team Liquid. Niedługo po zakończeniu tego meczu TL zakomunikowało o zmianie w składzie.

Zobacz również: „Hajima” cześcią sztabu szkoleniowego Misfits Gaming!

Do roszady doszło na górnej alei. Ściągnięty przed startem sezonu Barney „Alphari” Morris został przesunięty na ławkę rezerwowych do końca pierwszego tygodnia rozgrywek. Jego miejsce w drużynie zajmie Thomas „Jenkins” Tran, który w akademii Liquid występuje od początku 2019 roku. Powodem takiej zmiany, według słów trenera, są kwestie, które byłby „ciężkie do zrozumienia przez kogoś z zewnątrz”. Szczegółów niestety nie poznaliśmy, gdyż „byłoby to niesprawiedliwe, aby dzielić się nimi publicznie”.

Pierwszy mecz TL w odświeżonym składzie odbędzie się dzisiejszej nocy. Ich przeciwnikiem będzie Counter Logic Gaming. Nie jest to jednak ostatni mecz w tym tygodniu – w niedzielę Liquid zmierzy się z Cloud9, z którym przegrało finał Mid-Season Showdown.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem