Bardzo trudna przeprawa Legii w III rundzie eliminacji LM!

Legia Warszawa poznała swojego potencjalnego rywala, na którego trafi w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli w najbliższej rundzie wyeliminuje estońską Florę Tallin, następnie na jej drodze stanie Dinamo Zagrzeb lub Omonia Nikozja.

Flora Tallin, z którą mistrz Polski rozpocznie rywalizację już w środę, jawi się jako najłatwiejszy przeciwnik, na jakiego podopieczni Czesława Michniewicza mogą napotkać w tej edycji europejskich pucharów. Estoński potentat, tyle że z „budżetem 50 razy mniejszym niż Legia” – jak ujął to niedawno Konstantin Wassilijew, wydaje się przeszkodą łatwiejszą do przeskoczenia nawet niż Bodo/Glimt. Później jednak zgodnie z przewidywaniami zaczną się schody. Nie mogło być inaczej, bowiem w bieżącej edycji eliminacji legioniści nie są zespołem rozstawionym w trzeciej rundzie.

Rywalem Legii będzie zwycięzca dwumeczu Dinama Zagrzeb z Omonią Nikozja. Za faworyta na papierze można uznać mistrza Chorwacji.

Dinamo ma już za sobą jedną potyczkę w tej edycji pucharów, pokonało w dwumeczu 5:2 islandzki Valur. Warto przypomnieć również, że przed rokiem klub uznawany za prawdziwą kopalnię piłkarskich talentów był rewelacją Ligi Europy, dotarł do ćwierćfinału i pokonał między innymi Tottenham Hotspur.

Wcześniej Chorwaci wyszli z pierwszego miejsca w grupie, a w pokonanym polu w 1/16 finału zostawili też rosyjski FK Krasnodar. Legia z całą pewnością będzie musiała wznieść się na absolutne wyżyny możliwości, by nawiązać walkę o awans.

Pierwsze spotkania III rundy odbędą się 3 sierpnia. Rewanże tydzień później.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem