Barcelona zdecydowana na kupno snajpera! Transfer możliwy już w sobotę

FC Barcelona chce, zdaniem dziennika "Marca", jak najszybciej zamknąć temat kontuzji Ousmane Dembele i pozyskania zastępstwa w jego miejsce. Nowy napastnik ma być do dyspozycji Quique Setiena już na kolejne spotkanie ligowe z Eibar.

Pierwszym krokiem do tego, by stało się to możliwe, jest zatwierdzenie przez La Liga raportu medycznego, dowodzącego, że Dembele – który właśnie przeszedł operację w Finlandii – będzie pauzował przynajmniej pięć miesięcy. Pojawiają się pytania: czy na pewno przerwa będzie tak długa? Wszak już raz w Barcelonie przechodził rehabilitację po podobnym urazie i wrócił do zdrowia po niespełna czterech miesiącach. Trzeba jednak założyć, że sztab medyczny wraz z prawnikami Blaugrana zrobią wszystko, by przeforsować decyzję, która umożliwi awaryjne pozyskanie nowego piłkarza poza okienkiem.

Jeśli akcept uda się uzyskać jeszcze w piątek, już w sobotę kontrakt z Barceloną powinien podpisać 33-letni Ángel Garcia z Getafe. Aby było jeszcze ciekawiej, dokładnie jutro Barca i Getafe mierzą się na Camp Nou!

Nazwisk wymienianych w kontekście Barcy było w ostatnich bardzo wiele, wydaje się jednak, że właśnie sprowadzenie Ángela jest opcją najbardziej zrównoważoną i realną w realizacji. Cena jest jasna – wynosi 10 milionów euro zapisane w klauzuli piłkarza. Wszechstronny i doświadczony napastnik chętnie skorzysta z okazji, jaka nigdy wcześniej i nigdy później już mu się nie trafi.

„Marca” nie wyklucza, że klauzula będzie negocjowana, a w transakcję włączeni zostaną gracze z katalońskiej cantery.

Quique Setien miał być zwolennikiem transferu innego piłkarza – Lorena Morona, którego świetnie zna z Betisu Sewilla, jednak rozbieżności między klubami na poziomie ekonomicznym mają być bardzo znaczące.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem