Barcelona wzmocni się piłkarzem… z Chin? Może zastąpić Philippe Coutinho

FC Barcelona rozstała się z niechcianym Philippe Coutinho. Przed kilkoma dniami wypożyczyła go do Aston Villi. Jak podaje Marcelo Bechler, chciałaby zastąpić go Brazylijczykiem Oscarem, który od 2017 roku występuje w Shanghai SIPG.

Jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy zajmujących się Barceloną, potwierdza wiadomości, jakie pojawiły się bezpośrednio w brazylijskiej prasie. Chodzi o zainteresowanie 30-letnim pomocnikiem Oscarem, który przed czterema laty odszedł z Chelsea do ligi chińskiej za 60 milionów euro. Od tamtej pory jest rzadkim przypadkiem zawodnika z przeszłością w Europie, który doskonale przyjął się w Azji.

W 170 występach dla Shanghai SIGP, Oscar zdobył 50 bramek i zaliczył 93 asysty! Jego kontrakt obowiązuje aż do 2024 roku.

I tu pojawia się problem. Barcelona jest zainteresowana ściągnięciem Oscara w miejsce Philippe Coutinho, przy czym aktualnie stać ją niemal wyłącznie na transakcje bezgotówkowe. Potwierdziły to ciągnące się problemy z zarejestrowaniem Ferran Torresa, który nie mieścił się w budżecie płacowym klubu. Uda się to dopiero po przedłużeniu umowy Samuela Umtitiego – na nowych, obniżonych warunkach.

Typuj w LV BET mecz Barcelony z Realem w Superpucharze Hiszpanii:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem