Barcelona prowokuje przed El Clasico. Wielki baner przed Bernabeu

Joan Laporta wykorzystał budynek zlokalizowany blisko rozbudowującego się Santiago Bernabeu w kampanii prezydenckiej, a teraz - w tym samym miejscu - powtórzył małą prowokację przed zbliżającym się El Clasico.

Czy kibic Realu Madryt w pobliżu swojego drugiego domu, jakim jest stadion ukochanego klubu, chciałby oglądać wielką postać związaną z odwiecznym, znienawidzonym rywalem? Niekoniecznie, a w Madrycie właśnie do takiej sytuacji doszło już drugi raz po tym, jak Joan Laporta postanowił ponownie wykupić miejsce na olbrzymi baner – najpierw w ramach swojej kampanii prezydenckiej, a teraz przez zbliżającym się meczem Realu Madryt z Barceloną.

„Can’t wait for El Clasico” – brzmi napis na ogromnym banerze, na którym widnieją sylwetki dwóch piłkarzy Barcelony: Frenkiego de Jonga oraz Pedriego.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1379393734945693700

Teraz klub zarządzany przez Laportę nie może doczekać się klasyku europejskiej piłki, zaś niedawno sam nowy-stary prezydent witał mieszkańców Madrytu napisem „nie mogę się doczekać, by ponownie was zobaczyć”. I faktycznie, jego materiał promocyjny w kampanii wyborczej okazał się proroczy. Laporta najpierw wygrał wybory – w najbliższy weekend wygra El Clasico?

https://twitter.com/J_Krecidlo/status/1338794634726739969

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem