Bandyckie zachowanie McGregora. „Chciałbym, żeby ten skur***yn rzucił czymś we mnie”

Zwariował. Oszalał. Stracił kontakt z bazą i sufit nad głową. Odkleiła mu się jedna klepka w głowie, poszedł o krok za daleko. Z pozytywnego aroganta i wariata stał się półgłówkiem, którego w kilka minut przestał akceptować cały świat interesujący się sportami walki. O kim mowa? O Conorze McGregorze i jego zachowaniu przed galą UFC w Nowym Jorku. O absolutnie IDIOTYCZNYM wybryku jednego z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie uprawiających tę dyscyplinę sportu.

Cały świat jest oburzony tym, co zrobił Conor chwilę po treningu medialnym przed galą UFC w Nowym Jorku. Żeby nie przedłużać – wraz z kolegami przyleciał do USA i chciał policzyć się z Khalibem Nurmagomedovem. Panowie generalnie za sobą nie przepadają, a Irlandczyk jednego z bohaterów sobotniego wydarzenia chciał osobiście ukarać za to, co ten w przeszłości wygadywał na jego temat. Trash-talking, zaczepki słowne – jesteśmy na tak, to nawet fajnie się ogląda. Ale nie bandyckie obrzucanie autobusu, w którym najlepsi zawodnicy świata jadą do hotelu. Na załączonym filmiku widać auto, w którym była nasza reprezentantka, Karolina Kowalkiewicz. Na całe szczęście nic jej się nie stało:

Początkowo do kibiców doszła informacja, że w autbusie była również Joanna Jędrzejczyk. Szybko tę informacją zdementowali dziennikarze znajdujący się na miejscu. JJ jechała innym pojazdem i nic jej się nie stało. Kowalkiewicz również wyszła z całego zajścia bez szwanku. O mało włos, a ucierpiałaby natomiast Rose Nomajunas. Jak informuje na Twitterze Przemysław Osiak, który jest w Nowym Jorku, Rose jest wstrząśnięta, ale zadeklarowała, że na pewno w sobotę wyjdzie do walki.

Jędrzejczyk o tym, że nic się jej nie stało, poinformowała na swoim profilu na Instagramie:

Cała branża MMA jest oburzona zachowaniem McGregora. Nie ma się czemu dziwić – Irlandczyk posunął się zdecydowanie za daleko. Niejednokrotnie w sportach walki zdarzało się, że zawodnicy skakali sobie do gardeł. Były awantury, były bijatyki, nie mówimy już o wyzwiskach i obelgach. Ale żeby zaatakować swoich kolegów i wyrządzić im krzywdę? Panie McGregor, to było zachowanie niegodne tej klasy sportowca. Zresztą – wszyscy na Twitterze piszą tylko o tym.

Całkiem możliwe, że więcej w klatce UFC Irlandczyka już nie zobaczymy.

Zachowanie McGregora potępia też Andrzej Kostyra, który w sporcie widział wiele. Jego zdaniem Irlandczyk posunął się zdecydowanie za daleko.

A może… to było ustawione?

Trzy walki z sobotniej rozpiski UFC nie odbędą się. McGregor został już zatrzymany i przebywa w areszcie.

Pełna oferta LV BET na UFC znajduje się po kliknięciu w baner.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem