baddyG nowym zawodnikiem Acend!

Kamil "baddyG" Graniczka w końcu znalazł nowy zespół. Polski zawodnik został zaprezentowany jako nowy gracz Acend.

Acend przechodzi ostatnio przez dość trudny czas. Organizacja, w której występowało dwóch Polaków, Aleksander „zeek” Zygmunt i Patryk „starxo” Kopczyński, nie załapała się do franczyzy co mocno skomplikowało jej działanie. Przez absencję w najważniejszych europejskich rozgrywkach skład dywizji VALORANT musiał przejść przez prawdziwą rewolucję, a nasi rodacy zdecydowali się na opuszczenie formacji kolejno na rzecz Heretics i KOI.

Zobacz również: starxo znalazł nowy zespół! Polak dołącza do KOI

Okazuje się jednak, że polski epizod w Acend będzie kontynuowany. Wszystko przez fakt, iż klub poinformował o nawiązaniu współpracy z innym graczem znad Wisły – Kamilem „baddyG” Graniczką. 21-latek pozostaje nieaktywny od momentu nieoczekiwanego rozstania z Team Vitality. Wydawało się, że były zawodnik Ballisty, EXCEL czy Team Finest zdoła znaleźć miejsce w zespole z franczyzy, jednak finalnie musi zadowolić się miejscem w ekipie byłych mistrzów świata.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem