Aukcja dla WOŚP: Dwa bilety na mecz Bayernu i spotkanie z Lewandowskim!

Nasz sponsor – LV BET Zakłady Bukmacherskie – wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowany na Balu Mistrzów Sportu voucher. Umożliwia on obejrzenie meczu Bayernu Monachium oraz zjedzenie lunchu z Robertem Lewandowskim! Teraz, ten voucher może pomóc fundacji Jurka Owsiaka! Po uroczystej Gali Mistrzów Sportu, jak co roku, odbył się Bal Mistrzów Sportu, podczas

Nasz sponsor – LV BET Zakłady Bukmacherskie – wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowany na Balu Mistrzów Sportu voucher. Umożliwia on obejrzenie meczu Bayernu Monachium oraz zjedzenie lunchu z Robertem Lewandowskim! Teraz, ten voucher może pomóc fundacji Jurka Owsiaka!


Po uroczystej Gali Mistrzów Sportu, jak co roku, odbył się Bal Mistrzów Sportu, podczas którego, z inicjatywy Piotrka Małachowskiego, doszło do aukcji kasku Bartosza Zmarzlika, dwóch biletów na mecz Bayernu Monachium i lunchu z Robertem Lewandowskim (darczyńcą vouchera) oraz statuetki z diamentem, należącej do pomysłodawcy aukcji. Cel szczytny, bo wspierający finansowo leczenie chorego na raka Kamila Nowosielskiego.

Poprzez udział w aukcji biletów i lunchu z Robertem Lewandowskim, Stowarzyszenie Sportu i Turystyki „Jedno Serce” oraz LV BET Zakłady Bukmacherskie, wspólnie stały się posiadaczami vouchera. Jednak nie musi to być koniec naszej pomocy.

W związku z tym, iż Grupa LV wspiera od lat akcje charytatywne, bilety, za zgodą polskiego, wspaniałego piłkarza, przekazujemy na aukcję Allegro WOŚP.

Niech kwota, którą wylicytują ludzie dobrej woli pomoże dalej potrzebującym.

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/2-bilety-na-mecz-i-lunch-z-robertem-lewandowskim-i4159129

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem