Astralis zaprezentowało skład na kolejny sezon LEC

Kolejny zespół występujący w LEC zaprezentował skład na przyszły sezon. Tym razem padło na Astralis, które zdecydowało się na przeprowadzenie dwóch zmian.

Nowy sezon w League of Legends zbliża się coraz większymi krokami. W ostatnich tygodniach większość zespołów występujących w czołowych ligach na świecie skupiało się głównie na roszadach kadrowych i przebudowach składów. Nie inaczej jest w przypadku ekip występujących w League of Legends EMEA Championship, w tym duńskiego Astralis.

Zobacz również: Mistrz świata dołączy do Team Liquid?!

Zeszły sezon nie był dla nich zbyt udany. Latem drużyna zajęła odległe, dziewiąte miejsce w tabeli, a wiosną byli czerwoną latarnią ligi. Na przestrzeni dwóch splitów wygrali zaledwie 10 z 36 spotkań, więc roszady były po prostu nieuniknione. Dziś organizacja poinformowała o składzie, który będzie reprezentował ich barwy w 2023 roku. Do zespołu wskoczą Finn „Finn” Wiestål oraz Doğukan „113” Balcı, którzy zastąpią kolejno Kissa „Vizicsacsiego” Tamása i Andreia „Xerxe” Dragomira.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem