Artur Boruc przedłuży kontrakt z Legią Warszawa o kolejny sezon

Artur Boruc w najbliższej przyszłości przedłuży swój kontrakt z Legią Warszawa. Bramkarz mistrzów Polski zagra w stołecznym klubie jeszcze przez jeden sezon.

Kilka dni temu Boruc został najstarszym mistrzem Polski w historii – doświadczony bramkarz zdobył mistrzostwo w wieku 41 lat i 67 dni. Umowa byłego reprezentanta Polski z Legią Warszawa wygasa wraz z końcem kampanii 2020/2021 i wielu spodziewało się odwieszenia butów na kołek po zakończeniu sezonu. Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl zdradził jednak, że Boruc przedłuży swój kontrakt w przyszłym tygodniu.

Zobacz również: Drużyna najgorszych transferów w tym sezonie

41-latek powrócił do Ekstraklasy rok temu, kiedy to zakończył trwającą przez blisko 6 lat przygodę z angielskim Bournemouth. W tym sezonie bramkarz wystąpił w 29 meczach, nic więc dziwnego, że Legia chciałaby go zatrzymać na dłużej. Nowe porozumienie ma potrwać do zakończenia sezonu 2021/2022.

Tomasz Włodarczyk poinformował również, że umowę z warszawskim klubem przedłuży również Paweł Wszołek, co przeczy wcześniejszym plotkom o opuszczeniu drużyny przez byłego piłkarza Sampdorii i QPR.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem