Arsenal z nową ofertą za Mychajło Mudryka

Arsenal nie składa broni w sprawie transferu Mychajło Mudryka. Londyńczycy zdecydowali się na złożenie kolejnej oferty do biur Szachtara.

Transfer Mychajło Mudryka wisi w powietrzu już od dłuższego czasu. Głównymi faworytami do pozyskania ukraińskiej gwiazdy są dwa kluby z Londynu – Chelsea oraz Arsenal. „The Blues” oraz „Kanonierzy” składali już oficjalne oferty za pomocnika, jednak Szachtar je odrzucał żądając za swojego piłkarza aż 100 milionów euro. Lider Premier League nie chce jednak płacić tak wysokiej ceny i wciąż stara się ją zbić.

Zobacz również: Pierre-Emerick Aubameyang błaga o powrót do byłego klubu

Wczoraj wieczorem Fabrizio Romano poinformował o kolejnych działaniach Arsenalu w tej sprawie.  „The Gunners” podbili swoją ostatnią ofertę opiewającą na 65 milionów euro (40 milionów podstawy plus 25 w bonusach) do 70 milionów euro i 20-25 milionów bonusów. Na ten moment Anglicy czekają na ruch Szachtara, jednak taka propozycja ma szansę ich przekonać. Do przedyskutowania pozostaje jeszcze jednak struktura i cele bonusów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem