Arkadiusz Wrzosek i Cezary Oleksiejczuk ambasadorami LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie ma przyjemność ogłosić, że zawodnicy MMA - Arkadiusz Wrzosek oraz Cezary Oleksiejczuk - dołączyli do zespołu LV BET jako ambasadorzy marki. Obaj będą współpracować z bukmacherem w zakresie tworzenia treści publikowanych w mediach społecznościowych, jak i brać aktywny udział w promocji marki na wielu innych płaszczyznach.

Arkadiusz Wrzosek urodził się w Pruszkowie. Treningi sportów walki rozpoczął w wieku 19 lat w warszawskim klubie Copacabana. W formułach amatorskich stoczył 40 walk, wielokrotnie sięgając po laury zarówno na scenie polskiej, jak i międzynarodowej. W 2015 roku związał się z federacją FEN, a w 2017 roku został jej mistrzem wagi ciężkiej. Był też związany z Glory – największą organizacją kick-boxingu na świecie.

W czerwcu 2022 roku, po udanych występach w kick-boxingu i boksie, Wrzosek zdecydował się na kontynuowanie kariery jako zawodnik MMA. Podpisał kontrakt z federacją KSW, gdzie w debiucie pokonał Tomasza Sararę przez TKO w trzeciej rundzie i został nagrodzony bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Na styczeń 2023 zaplanowany był jego pojedynek z Arturem Szpilką. Ostatecznie nie doszedł on do skutku z powodu kontuzji kręgosłupa przeciwnika.

Cezary Oleksiejczuk został mistrzem AFC w wadze piórkowej oraz lekkiej już jako nastolatek. W lutym 2021 roku zadebiutował w polskiej organizacji Fight Exclusive Night. Na gali z numerem 32 w Warszawie pokonał Djamila Chana przez TKO (ciosy pięściami) w pierwszej rundzie.

W listopadzie na FEN 37 we Wrocławiu stoczył pojedynek o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Wygrał go z Ajgunem Achmiedowem. Tytuł obronił dwukrotnie – w starciach z Kamilem Kraską i Adrianem Zielińskim. Oba pojedynki zostały nagrodzone bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Co ciekawe, jego starszy brat – Michał – również z sukcesami uprawia sporty walki. Od października 2017 roku jest zawodnikiem UFC – największej federacji MMA na świecie.

W styczniu 2023 zarówno Arkadiusz Wrzosek, jak i Cezary Oleksiejczuk, zostali ambasadorami LV BET. Współpraca będzie opierać się na niestandardowych aktywnościach w mediach społecznościowych bukmachera, jak i samych zawodników. Ponadto fani sportów walki mogą spodziewać się ekskluzywnych materiałów video z udziałem nowych ambasadorów. Nie zabraknie też akcji aktywacyjnych dla klientów LV BET czy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

– Jesteśmy podekscytowani faktem, że nowy rok zaczynamy wyjątkowo mocnym wejściem. Arek i Czarek to niesamowicie utalentowani fighterzy, którzy w oktagonie już niejednokrotnie pokazali wielką klasę. Jako marka LV BET jesteśmy dumni, że będą reprezentować właśnie nasze barwy i życzymy im niebagatelnych sukcesów w rozpoczynającym się 2023 roku – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO LV Bet Zakłady Bukmacherskie.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Płock czy Stal Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem